Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Limitované edice dětského nábytku od Aldo!

Díky dlouhodobému prodeji nábytku máme samozřejmě také více zkušeností a můžeme říci, že stále se učíme. Design se neustále vyvíjí, mění, také již poznáme co se našim zákazníkům bude líbit více a co méně. Sledujeme vaše nejoblíbenější odstíny, sledujeme, který typ nábytku u vás vítězí. A můžeme říci, že jedničkou na portále nábytek Aldo je stále dětský nábytek. Na základě zkušeností, nejoblíbenějších odstínů a jiných důležitých poznatků tak začínají vznikat pro naše zákazníky takzvané limitované edice. Nábytek, který je po jedné sérii vyroben pouze pro náš portál či nábytek, na který je opravdu dána velmi výrazná sleva. A i když je tu stále babí léto, my se pomalu musíme s předstihem připravovat na období Vánoc. V letošním roce pro vás opravdu zajímavou nabídku za bezkonkurenční cenu. Nabídka vznikla speciálně pro zákazníky nábytku Aldo ve spolupráci s francouzským a německým výrobcem. Věříme, že i letošní volba pro produkty do limitované edice se vám bude líbit.

Dětská patrová postel Tom pro dvě, nebo tři děti

Jelikož si všeobecně dětské patrové postele získaly velkou oblibu u vás zákazníků jako řešení dětského pokoje pro dvě děti, nesmí ani v limitované edici tento typ nábytku chybět. Spojili jsme odstín světlého dubu s bílým tak, aby bylo možné patrovou postel využít jak pro holky, tak pro kluky, nebo samozřejmě také pro sourozence. I zde je dodrženo několik bezpečnostních zásad, pro které se patrové dětské postele francouzského výrobce staly tolik oblíbené.

 

Patrová postel Tom pro holky     Patrová postel Tom pro kluky

 

Proč jsou vlastně patrové postele tolik oblíbené? No především v malých interiérech ušetří hodně místa v dané místnosti dětem na hraní. Nebo vám zase zbyde více místa na větší psací stůl pro školáky či nějakou tu komodu navíc. Patrové postele také děti milují, jediným problémem, který budete muset vyřešit je, kdo bude spát nahoře a kdo dole. Hádce se děti zkrátka někdy nevyhnou. Patrové postele pro děti od francouzského výrobce najdete na našem portále opravdu ve velmi širokém výběru.

Nábytek dětem, když jsou školou povinné

Druhou nabídkou, kterou vám pro kategorii limitovaných edicí chceme dnes představit, je velmi praktická sestava dětského nábytku od německého výrobce, především pak určená dětem již školou povinných. Vy sami si můžete určit, jak sestava psací stůl, dětská židle, kontejner na kolečkách, regál a látkové boxy do regálu bude vypadat. Odstín sestavy si můžete změnit. Psací stůl, regál a kontejner je vždy v bílém provedení, ale vybrat si můžete odstín dětské židle a látkových boxů, které jsou velmi, velmi praktické. Ale ještě více flexibilní, praktický je psací stůl, jelikož se svými funkcemi řadí do kategorie takzvaného "rostoucího dětského nábytku".

 

Dětská postel Ocean rosa      

 

U psacího stolu lze využít, především pak pro dítě, hned několik funkcí. Můžete si nastavit výšku pracovní desky, ale pozor, také její sklon. Možné nastavení sklonu desky je výhodné a prospěšné především pro prvňáčky, jelikož ti rádi doslova při psaní na stole leží. Tomu zabráníte sklonem desky pod potřebným úhlem (což je pro každé dítě individuální) a zamezíte tak špatnému držení těla. A správný růst je pro děti přeci tolik důležité. Pokud pak k takovému psacímu stolu ještě pořídíte židli s možným nastavením výšky sedáku, sestavu můžete přizpůsobovat dítěti postupně dle jeho vzrůstu od první třídy až po dospělost.

 

                                                 Dětská postel Mak

 

To jsou naše "tipy", které jsme pro vás připravili v letošní limitované edici. Věříme, že i letos jsme se vám trefili do nálady a vašeho vkusu. Nábytek Aldo se určitě vyplatí sledovat, jelikož design nás baví a každý týden připravujeme ve spolupráci s výrobci něco nového, věříme že vždy zajímavého. A samozřejmě je zde ještě naše doprava zdarma od 8 000 kč až k vám domů.