Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levný rustikální nábytek

Nabídka rustikálního nábytku na Aldu je rozdělena do několika kategorií. Především pak můžete vybírat v každé z těchto kategorií samostatné díly a nechybí ani návrhy rustikálních sestav tak, jak výrobce připravil. Rustikální nábytek také představujeme hned z několika materiálů, dřevo borovice a mango (Německo), dřevo mahagon (Dánsko), laminátová deska od francouzského výrobce.  Rozdílem a to jediným, mezi těmito kategoriemi je v designu, i když se ani jedna z kategorií nevymyká typickému rustikálnímu stylu se zachování všech tradičních prvků. Nábytek rustik, jak je někdy také nazýván, se v posledních letech stává snad nejvíce trendy záležitostí za posledních několik desetiletí. Obliba staromódního nábytku, či antických dílů velice stoupá. A jsou kolekce dražší, ale také i v kategorii jako rustikální nábytek, cenově přijatelné. Především pak nabídka francouzského výrobce.

 

 

Kolekce rustikálního nábytku Elise patří k cenově dostupným (Francie)

 

Pokud patříte mezi ty, kteří upřednostňují přírodní materiály před moderním zpracováním, ať už mdf desky, nebo voštiny, či dalších, rustikální nábytek je jistě zařazen mezi vaše oblíbené kategorie. Použitým materiálem při výrobě je borovicové dřevo, které je ošetřeno tzv. voskováním. Metoda, kdy není jako povrchové úpravy použito bezbarvého laku, ale vosku, který se po nanesení dostává postupně, v průběhu tři týdnů hluboko do dřeva. Rustikální nábytek představujeme v základním odstínu světle hnědé barvy, ale v našich vzorkovnících můžete rovněž najít moření tmavě hnědé, bílá patina a wenge. Možná je ovšem také úprava v surovém stavu bez moření a voskování, v případě, že jste si vybrali zcela jiný odstín, který v naší nabídce není. V takovém případě není rustikální nábytek ani voskován a můžete si povrchovou úpravu změnit na bezbarvý lak, či jinou. Nabídka sortimentu rustikálního nábytku je vhodná pro umístění do všech interiérů, od kuchyně, ložnice, obývací pokoj až předsíň. Jednotlivé díly lze mezi sebou navazovat a můžete si tak sestavit ucelený interiér. Velmi oblíbený je tento typ nábytku na chalupy, ale také jako vybavení penzionů a hotelů. 

 

  

Kolekce rustikálního nábytku Mex ze dřeva borovice (Německo)

 

Jak  jsme již uvedli, připravili jsme akční zvýhodněné ceny i na kategorii rustikálního nábytku. V akci si tak můžete pořídit například jídelní stůl, ale také jídelní židle. Jako doplnění jsme zvolili kredens, který může vytvořit ucelený interiér jídelny, nebo kuchyně. Rustikální nábytek na Aldu je velmi oblíben a příjemné je i to, že za několikaleté období jeho prodeje jsme neměli problém s reklamacemi. Což jistě svědčí o jeho kvalitě. Za zmínku v neposlední řadě stojí detaily, na který je u tohoto typu nábytku kladen velký důraz. A detaily u rustikálního nábytku tvoří úchytky a velmi stylové kování, které jako by dávají nábytku patinu starých časů. Věříme, že akční nabídka rustikálního nábytku Vás příjemně osloví. Závěrem snad příjemné doplnění. Při výběru rustikálního nábytku si můžete například u konferenčního stolku zvolit typ nohou, rovné, nebo točené. Také je možná po přesném udání rozměrů atypická výroba.