Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levný nábytek v holandské kvalitě

Pokud patříte mezi ty, které bydlení a design baví a pravidelně sledujete trendy nebo možná i historii designu, pak jistě víte, že špičkou mezi nábytkáři a designéři jsou Holanďané a Italové. Z jejich dílen každoročně na výstavách nábytku přicházejí zcela nové nápady, které se pak další snaží pouze kopírovat. Holandský design a kvalita má již dlouholetou tradici, stejně jako to platí o italském designu. My se dnes ale budeme věnovat kolekcím nábytku od holandského výrobce a navíc se vám budeme snažit dokázat, že i holandský nábytek je cenově dostupný opravdu nám všem. Představíme vám návrhy dětských pokojů, jídelen, obývacích pokojů, ale i samostatné díly nábytku, které jsou něčím zajímavé.

 

Nábytek Aldo již nábytek holandského výrobce nenabízí, ale našimi hlavními partnery jsou výrobci z Francie, Španělska, Dánska, Belgie a Německa. Zkrátka u nás je opravdu z čeho vybírat a spolupráce s těmito výrobci trvá již více jak deset let. Na fotografiích vám tak představujeme to "nej" z jejich nabídky.

 

Francouzský nábytek do dětského pokoje

Největší nabídku nábytku představuje holandský výrobce pro vybavení interiéru dětí. Jeho návrhy dětských pokojů jsou velmi jednoduché, nejvíce sází vždy na dostupnou cenu a jednoduchost s maximálním důrazem na praktické využití nábytku. Nejčastěji používaným odstínem je základní bílá a to buď samostatně, nebo ve spojení s jiným odstínem. Pro vybavení dětského pokoje holky je zde příjemné spojení bělené borovice s růžovou, pro zařízení dětského pokoje kluka spojení bílé s modrou a vždy ještě výrobce nabízí neutrální řešení interiéru a to vhodné jak pro holku, tak pro kluka, třeba v podobě spojení bílé s některým z přírodních odstínů. Holandský výrobce při návrhu nábytku pro děti nepoužívá či nevyužívá příliš dětských motivů, ale nábytek je takový, aby byl vhodný od tří do osmnácti let věku dítěte. Tedy pro předškoláka i studenta, dospívající dítě. Holandský výrobce spíše doporučuje adekvátně s ohledem na věk dítěte měnit spíše dekorace do dětského pokoje, než nábytek, což je jistě levnější, finančně méně náročné.

 

Dětský pokoj pro kluka Smoozy    Dětský pokoj pro holku Smoozy

   

Na ilustračních fotografiích příklady návrhů dětských pokojů z kolekce Smoozy. Řešení pro holky i pro kluky, nábytek navržený s ohledem na maximální praktické využití. Dětská postel nabízí velký úložný prostor v podobě několika šuplíků, psací stůl má dostatečně velkou pracovní plochu, nechybí ani praktická skříňka jako úložný samostatný box navíc a máte možnost volby mezi dvoudvéřovou i třídveřovou šatní skříní. Samozřejmě, že nabídky je daleko větší, vybírat můžete z řady kolekcí pro možné sestavení dětského pokoje, ilustrační fotografie jsou jen malou inspirací a pro představu, jak holandský výrobce řeší interiéry dětí.

 
Patrová postel Smoozy pro kluka    Patrová postel Smoozy pro holku

 

 

Španělský nábytek do jídelny i obývacího pokoje

Španělský výrobce se velmi při návrzích designů do různých místností, soustředí na pokud možno co největší úsporu místa v interiéru. A u rozkládacího stolu z kolekce Kiona, stolu, který vám navíc představujeme v několika odstínech, vás design rozhodně překvapí. Nyní nabízíme verzi rozkládacího jídelního stolu ve velmi oblíbeném odstínu bílého lesku. Španělský výrobce nás svojí důmyslností, temperamentem a originálními designy nikdy nepřestane překvapovat. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

 

Komoda Kiona s rozložením na jídelní stůl  Jídelní stůl Kiona  Rozkládací jídelní stůl Kiona

 

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech přírodních dekorů.