Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levný, kvalitní nábytek podruhé

Již v minulém článku, jsme Vám přestavili levný a kvalitní nábytek od našeho francouzského výrobce. Dnes si dovolíme, Vám nabídnout další segmenty nábytku z této kolekce. Tentokrát se zaměříme nejen na ložnice, ale například na nábytek do předsíně, či pracovny.

Botníky

Žádnou předsíň si nedovedeme představit bez praktického botníku. Je to kus nábytku, díky kterému máme možnost udržovat v předsíni pořádek. Žádné boty se nám nebudou válet po předsíni. Nábytek Aldo, má ve své nabídce botníky již řádku let, ale v letošním roce se nám díky partnerství s francouzským výrobcem, tato nabídka velmi rozšířila. Botníky francouzského výrobce jsou velmi praktické, mají jednoduchý design, který nabízí velmi oblíbený systém pro ukládání obuvi a to pomocí vyklápěcích šuplíků. Další výhodou je fakt, že tento výrobce nabízí botníky v několika dostupných odstínech. Vybrat si můžete od bílé, až po tmavou kávu. Na následující fotografii, Vám nabízíme botník v odstínu bílém.

 

    

 

Komody mají mnoho podob

Dalším velice využitým pomocníkem v předsíni je komoda, která Vám nabízí další, tolik potřebné úložné prostory. V předsíni se vždy najdou maličkosti v podobě šátků, šálu, rukavic a jiných potřebných doplňků oblečení, kdy nastává otázka, kam s tím. Komoda je právě na tyto účely ta pravá! Komoda najde další uplatnění rovněž v pracovně, kde nabízí dostatek úložného prostoru na Vaše dokumenty, či jiné kancelářské potřeby. V postranních skříňkách najdete polici po jednom kusu. Komoda je nejen kvalitní, ale jak můžete vidět na fotografii je také praktická. Vybrat si ji můžete i zde, v několika dostupných odstínech, přičemž na fotografii je rovněž uvedena v provedení bruges, stejně jako botník. Použitým materiálem při výrobě je laminátová deska, nenáročná na údržbu.

 

    

 

Doufáme, že jsme Vás nabídkou této kvalitní a levné kolekce zaujaly. Ať se už rozhodnete pro jakýkoliv segment nábytku z této kolekce, věříme, že budete spokojeni. Rozměry a další možnosti odstínu, najdete vždy v parametrech výrobků.