Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levný dětský pokoj Infinity II - light acacia

Výrobce: PRS
Kód: PRS005-2016
nedostupné
10 030 Kč

Parametry produktu

Barva: light acacia
Dětská postel: 101x71x204 cm
Noční stolek: 44x42x33 cm
Komoda: 77x78x40 cm
Šatní skříň: 90x180x50 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90x190/90x200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj nabízí vše potřebné za bezkonkurenční cenu

Za velmi nízkou pořizovací cenu můžete vašemu dítěti, školákovi pořídit opravdu vše potřebné. Do sestavy dětského pokoje patří všechny díly uvedené na fotografii, tedy postel s šuplíkem, noční stolek, šatní skříň se zrcadlem a komoda. A samozřejmě že lze pořídit v identickém designu a za stejně příznivou cenu také psací stůl. Vaše dítě získá těmito díly nábytku vše, co potřebuje v dětském pokoji mít. Příjemný je i odstín, který francouzský výrobce pro sestavu zvolil. Světlá akácie je vhodným řešením i do tmavších interiérů bez sluníčka. Návrh dětského pokoje je vhodný pro kluky i pro holky, vždy záleží na volbě dekorací. V nabídce najdete také všechny díly k dispozici samostatně, pokud chcete aby vaše vybavení dětského pokoje bylo rozdílné. Levným řešením pak může být sestava dětského pokoje Infinity I, jako příklad rozdílného řešení vybavení interiéru.

 

Tip Aldo: postel je variabilní pro matraci 90x190 cm, nebo 90x200 cm

 

Francouzský výrobce i při těchto jednoduchých designech zachovává pověstnou kvalitu. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou 12 až 22 mm. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Co potřebuje školák, školačka v dětském pokoji?

Především nesmí chybět kvalitní dětská postel s neméně kvalitní matrací a samozřejmě psací stůl. Můžeme říci, že tyto dva díly nábytku jsou v dětském pokoji nejpodstatnější. Následuje, v případě že máte v interiéru volné místo, nábytek jako komoda a šatní skříň. Ale v dětském pokoji může být například umístěn také regál na knížky či jiný nábytek. V pokoji školáků nezapomínejte na kvalitní dětskou židli, která je pro správné držení těla velmi důležitá.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Více z kolekce

Nábytek do dětského pokoje i jiných interiérů Infinity akácie

Přejít do kolekce
45%
Dětská postel Bibop - 3 osoby

Dětská postel Bibop - 3 osoby

Předpokládané doručení k vám do 2 týdnů
20 809 Kč
11 445 Kč
45%
Dětská postel Bibop - 2 osoby

Dětská postel Bibop - 2 osoby

Předpokládané doručení k vám do 2 týdnů
17 946 Kč
9 870 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu