Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levné ložnice z kolekce Infinity

Kolekce Infinity od francouzského výrobce patří k těm, kde poměr kvalita a cena je velmi příznivý. Proto tato kolekce patří k těm, které rádi svým zákazníkům doporučujeme. Navíc se jedná o nábytek francouzského výrobce, jehož nabídka právě díky kvalitě za přijatelnou cenu patří k velmi oblíbeným. Kolekce Infinity přináší samostatné díly ve čtyřech odstínech a s možností sestavení jakéhokoliv interiéru. Vše ve velmi moderním, efektním designu. My se však v dnešním článku zaměříme na možnost sestavení ložnice z nabídky samostatných dílů na výběr. Naše návrhy ložnic, a to hned ve čtyřech odstínech, samozřejmě můžete libovolně změnit tak, aby vyhovovaly vašim interiérům. Návrhy představujeme proto, aby jste na sestavách mohli posoudit, zda se vám design a dané provedení líbí. A my věříme, skoro jsme si jisti že ano.

Ložnice pro interiéry plné sluníčka

Na odstínu nábytku velmi záleží. Pokud je u dané sestavy možnost výběru z daných odstínů, je třeba vždy přemýšlet také nad tím, jaký je váš vlastní interiér. Zda se jedná o tmavší místnost, kde se sluníčko dostane třeba je ráno a pak po zbytek dne ne, nebo se jedná o místnost, která je v dosahu slunečních paprsků právě po celý den. Takovým místnostem pak říkáme "slunné interiéry", nebo světlé interiéry. Pokud je to i váš případ, vězte, že ve vaší ložnici se bude vyjímat tmavý odstín. Třeba jako u ložnice Aalborg v černém odstínu. Elegance tmavého odstínu tak vynikne. Vhodně váš "slunný" interiér, ložnici vyplní.

 

Ložnice Aalborg black      

 

Kolekce Aalborg nabízí výběr nábytku v elegantním, minimalistickém designu pro sestavení ložnice. Kolekce, kterou exkluzivně na našich stránkách nabízí francouzský výrobce a my jako prodejci jeho produkty, design vždy velmi rádi doporučujeme s ohledem na vysokou kvalitu a detailní zpracování.

Ložnice pro tmavé interiéry ideálně ve světlých odstínech

Zde je velmi vhodné volit pro vybavení ložnice světlý nábytek. Může to být klasická sněhově bílá barva, nebo některý z přírodních odstínů, samozřejmě světlejších. Netradičně od francouzského výrobce, ale o to více tradiční skandinávský design se vším všudy jak má být. Typické pro skandinávský odstín minimalistické linie a rozhodně i spojení odstínů světlého dřeva s bílou. Kolekce pod názvem Aalborg vám nabízí vše pro vybavení ložnice. Můžete vybírat z několika rozměrů postelí, od postele pro jednu osobu, až po manželskou postel pro matraci o velikosti 160x200 cm, kterou vám nabízíme nyní. Reliéfní povrch čela postele je rozhodně příjemným designovým prvkem a tento prvek je také spojovacím článkem mezi jednotlivými díly dostupnými v této kolekci.

 

Ložnice Aalborg ve skandinávském designu    

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Věříme, že naše nová nabídka ložnic vás osloví stejně jako nás. Snažíme se na Aldo nábytku představovat vždy něco navíc. Proto u řady produktů u nás najdete také návody k montáži a u řady produktů dokonce velmi zajímavé videa. Vaše Aldo, vždy nové a vždy a jiné.