Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levná dětská kolekce Charley

To, že kolekce Charley, našeho holandského výrobce, je již dlouhé léta nejprodávanější dětský nábytek na našem portále Nábytku Aldo, není pochyb! My Vám dnes ale chceme představit stejnojmennou kolekci Charley, od našeho francouzského výrobce, která je stejně kvalitní, funkční a má jednoduchý design. Tato kolekce Charley, dětský nábytek od francouzského výrobce nabízí spousty možností.

Dětský pokoj Charley

První verze dětského pokoje, kterou Vám představíme na následující fotografii, nabízí vše potřebné pro základní vybavení. Velni praktickou postel s šuplíkem a nadstavcem, psacím stolem, to vše v konceptu uceleného designu dětské postele multifunkční. V podstatě pořízením dětské postele získáte téměř celé vybavení dětského pokoje, chybí už jen úložný prostor v podobě šatní skříně. A i tu v nabídce nábytku kolekce Charley máte samozřejmě k dispozici. Velká nejen finanční úspora, ale především úspora místa v dětském pokoji, kdy alespoň zůstane více místa na hraní. Design dětské postele je vhodný volbou odstínů pro holky i pro kluky.

dětská postel Charly pro holku    Dětská postel Charly pro kluka

Materiálem je laminátová deska, která je snadná na údržbu patří v dnešní době k nejvíce používaným materiálům k výrobě nábytku za dostupnou cenu. Důležitá je tloušťka laminátu, která by měla být pro dosažení kvality rozhodně více jak 15 mm. Francouzský výrobce nabízí pro nosné desky až 22 mm a pro ostatní, méně zatížené pak 18 mm. Montáž postele je díky přehlednému návodu velmi snadná.

Dětský pokoj Charley jsou i další díly nábytku

v kolekci Charly lze propojit šatní skříně dokonce jak s dětskou postelítak i postelí pro studenta či jednu osobu a postelí pro pár Most. Vše v jednotném designu, ale rovněž také odstínech vám tak dá možnost zařídit již ucelený, harmonický interiér. Do ložnice či dětského pokoje můžete ještě pořídit větší, třídveřovou šatní skříň, nebo komodu či psací stůl. Ten ale v ložnici spíše velmi prakticky ženy využijí jako toaletního stolku.

     

 

Francouzský výrobce zvolil pro skříň, ale i další díly nábytku v kolekci, tradiční, skandinávské odstíny, které v posledních letech patří k velmi žádaným. Materiál laminátu s tloušťkou až 25 mm je dostatečnou zárukou kvalitního zpracování.

Dětský pokoj Charley i pro dospívající dítě

Kolekce nábytku Charly a Most jsme pro vás sjednotili do nádherného celku. Řada možností, vybavení ložnice pro jednoho, ideálně studenta, nebo vybavení ložnice v tradičním duchu pro dva. Díky široké nabídce dílů máte řadu možností a navíc francouzský výrobce zvolil tolik oblíbené skandinávské spojení odstínů. Vyberte si nábytek dle svých potřeb a vykouzlete si ložnici, kde vám určitě nebude nic chybět. Kolekce nábytku Most a Charly ideálně tam, kde není opravdu moc místa a kde je třeba šetřit každým centimetrem.

                                                              Studentský pokoj Most, Charly

Jak jsme Vám představili, kolekce Charley nabízí několik možností k výběru postelí. Kolekce dětského nábytku Charley od francouzského výrobce nabízí hned několik plusů. Především moderní design, více než příjemnou cenu a pověstnou kvalitu francouzského výrobce. Dále máte možnost, vybrat si segmenty do dětského pokoje, dle vlastních potřeb a možností interiéru. Veškeré segmenty, z této kolekce Charley najdete pod dalším názvem a to Dětský pokoj Charly. Francouzský výrobce je jedničkou v designu dětského nábytku.