0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový domeček Skater 36-2165-SK-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00225-2015
3 061 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 102 cm
Materiál: látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský látkový stan může vaše dítě využít mnoha způsoby

V nabídce dekorací do dětského pokoje pro kluka nechybí ani látkový stan, nebo chcete-li domeček. Vaše dítě může využít stan na hraní, pokud ho umístíte do prostoru dětského pokoje, ale také lze stan využít u řady návrhů vyvýšených dětských postelí jako baldachýn. Kolekce dekorací a dětského nábytku z masivu Skater od dánského výrobce byla inspirována skateboardem. Řadu kluků tak může tento námět pro vybavení dětského pokoje oslovit. V nabídce dánského výrobce samozřejmě nechybí ani řada jiných námětů pro kluky, stejně jako dekorace do dětského pokoje pro holku.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.