0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový domeček Butterfly 36-4935-BF-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0096-2015
2 861 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 102 cm
Materiál: látka
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

K dětské posteli, nebo volně do prostoru dětského pokoje, látkový domeček

Pokud chcete zařídit interiér dětského pokoje pro holku netradičně, v nabídce dánského výrobce máte možnost. Nabídka návrhů dětských pokojů z masivu a dětského nábytku z masivu dánského výrobce, to je zcela nový způsob zařizování interiéru do poslední detailu. Ke každé kolekci si můžete pořídit řadu dětských dekorací a doplňků, váš interiér tak bude velmi originální a netradiční. V nabídce kolekce Butterfly, která je určená malým i velkým slečnám, najdete opravdu vše. Dekorační polštáře, věž z látky, sedací vak a to vše ve stejném designu a tolik oblíbeném odstínů děvčat, světle růžovém, žlutém apod. Dětské pokoje pro holky jsou s dekoracemi tak krásné, že je těžké jim odolat. Inspiraci najdete na našich doplňujících fotografiích.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.