0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Willy 99200400

Výrobce: IL
Kód: IL0052-2016
369 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 31,5 cm
Šířka: 31,5 cm
Hloubka: 31 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Barva: modrá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Látkový box s šuplíky, levné doplnění úložného prostoru

Pokud v dětském pokoji vašeho kluka chybí úložné prostory či potřebujete jen velmi jednoduše a levně uspořádat pár drobností, máme pro vás nabídku německého výrobce. Bytový doplněk v podobě látkového boxu s šuplíky, který lze umístit kamkoliv a také můžete pořídit třeba větší počet kusů. Německý výrobce nabízí rovněž regál, do kterého lze úložný box umístit. Levné a rychlé řešení nedostatku úložných prostorů v dětském pokoji najdete v kolekci Willy. Látkový box s šuplíky si můžete vybrat z široké nabídky odstínů.

 

Německý výrobce klade důraz na praktické využití designu a látkový box za více než dostupnou cenu mezi praktické doplňky rozhodně patří. Látkový box můžete kdykoliv poskládat a schovat, je lehký a snadný na manipulaci. Látkový box vaše dítě nezraní ostrými hranami. Dodání v jednom díle. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.