0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Widdy 99200308

Výrobce: IL
Kód: IL0060-2016
245 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 31,5 cm
Šířka: 31,5 cm
Hloubka: 31 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modro šedá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Chybí vám úložné prostory a na nábytek už nemáte místo?

Pak přichází na řadu náhradní, záchranné řešení. Pokud už nemáte místo na regál ani na komodu, můžete nedostatek úložných prostorů vyřešit nejrůznějšími látkovými boxy. A navíc za více než zanedbatelnou cenu. Tradiční modrý odstín látkového boxu tak může třeba doplnit interiér dětského pokoje kluka. Nabídku látkových boxů představuje německý výrobce a vybírat můžete z široké řady odstínů. Pokud máte přeci jen trochu místa pak je zde možnost pořízení regálu, do kterého lze umístit i větší počet těchto látkových boxů. A při troše fantazie nemusí být přeci v jednom odstínu. Barevné látkové boxy za nízkou cenu oživí interiér a navíc je pořídíte za zlomek ceny nábytku.

 

Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.