Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Látkový box Widdy 99200308

Výrobce: IL
Kód: IL0060-2016
245 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: modro šedá
Výška (cm): 31,5 cm
Šířka (cm): 31,5 cm
Hloubka (cm): 31 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Chybí vám úložné prostory a na nábytek už nemáte místo?

Pak přichází na řadu náhradní, záchranné řešení. Pokud už nemáte místo na regál ani na komodu, můžete nedostatek úložných prostorů vyřešit nejrůznějšími látkovými boxy. A navíc za více než zanedbatelnou cenu. Tradiční modrý odstín látkového boxu tak může třeba doplnit interiér dětského pokoje kluka. Nabídku látkových boxů představuje německý výrobce a vybírat můžete z široké řady odstínů. Pokud máte přeci jen trochu místa pak je zde možnost pořízení regálu, do kterého lze umístit i větší počet těchto látkových boxů. A při troše fantazie nemusí být přeci v jednom odstínu. Barevné látkové boxy za nízkou cenu oživí interiér a navíc je pořídíte za zlomek ceny nábytku.

 

Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.