Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Látkový box Widdy 99200306

Výrobce: IL
Kód: IL0059-2016
233 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: zeleno šedá
Výška (cm): 31,5 cm
Šířka (cm): 31,5 cm
Hloubka (cm): 31 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Látkový box Widdy

Dnešní bytový design přináší stále více nápadů, jak levně a efektivně daný interiér zařídit. A příkladem rozhodně může být látkový box. Je to velmi jednoduchý a levný způsob, jak v daném interiéru navýšit úložné prostory. Látkový box lze využít téměř na cokoliv. Knížky, hračky, nebo časopisy. Ale fantazii se meze nekladou a vy sami nejlépe budete vědět, jak látkový box využít. Škála odstínů je velká a tak má každý šanci najít si takový, aby ladil s ostatním vybavením interiéru. Pokud nechcete, aby byl box volně v místnosti na podlaze, pak je zde ještě nabídka regálu, do kterého můžete jeden, nebo dva boxy umístit. Levné řešení úložných prostorů do obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo tam, kdy uznáte za vhodné a potřebujete.Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.