0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Widdy 99200300

Výrobce: IL
Kód: IL0057-2016
222 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 31,5 cm
Šířka: 31,5 cm
Hloubka: 30 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedá-zelená
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Designový látkový box Widdy

V kolekci Widdy nabízí německý výrobce široký výběr látkových boxů v nejrůznějších odstínech. Je to velmi jednoduchý a levný způsob, jak v daném interiéru navýšit úložné prostory. Látkový box lze využít téměř na cokoliv. Knížky, hračky, nebo časopisy. Ale fantazii se meze nekladou a vy sami nejlépe budete vědět, jak látkový box využít. Škála odstínů je velká a tak má každý šanci najít si takový, aby ladil s ostatním vybavením interiéru. Pokud nechcete, aby byl box volně v místnosti na podlaze, pak je zde ještě nabídka regálu, do kterého můžete jeden, nebo dva boxy umístit. Levné řešení úložných prostorů do obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo tam, kdy uznáte za vhodné a potřebujete.

 

Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.