0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Olaf-Frozen 99200482

Výrobce: IL
Kód: IL0061-2016
250 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 32 cm
Šířka: 32 cm
Hloubka: 32 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modrá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Látkový box pro oživení interiéru dětského pokoje

A pořízením tohoto tematického látkového boxu interiér dětského pokoje nejen oživíte, ale získáte i praktickou pomůcku třeba pro uskladňování drobných hraček, kostek či jiných předmětů. A dle potřeby úložného prostoru můžete pak volit počet kusů látkových boxů, které rozmístíte volně po dětském pokoji, nebo je uspořádáte do regálu, který je k tomuto účelu rovněž v naší nabídce. V každém případě látkový box je nejen hezký bytový doplněk, ale rovněž velmi levný. Pokud tedy úložné prostory v dětském pokoji chybí, zde máte jeden z možných způsobů řešení.

 

Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.