0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Heart II - 99200476

Výrobce: IL
Kód: IL0071-2016
250 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 32 cm
Šířka: 32 cm
Hloubka: 32 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Látkový box Heart do interiéru dospívající dívky

Elegantní látkový box jako praktický doplněk pro ukládání drobných předmětů lze využít v každém interiéru. Ale nejvíce se tyto látkové boxy využívají v interiéru dětského pokoje, mnohdy také studentského pokoje. V případě látkového boxu Heart pak nejčastěji v interiéru, který je určený malé či větší slečně. Německý výrobce představuje také látkové boxy s motivy určené klukům.Německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. Designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit. Je snadný na manipulaci díky nízké hmotnosti, dá se jednoduše složit v případě, že box nepotřebujete. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.