Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkové boxy pro oživení interiéru dětského pokoje

Dětské potřeby jsou bytové doplňky, mezi něž můžeme zařadit i dětské boxy. Dnes vám chceme představit novinky na našem portále a to právě látkové boxy od německého výrobce. Jak jsme se již zmínili, látkové boxy vám nejen oživí interiér, ale hlavně navýší chybějící úložné prostory.

 

Látkové boxy pro dívky

Pokud vám chybějí úložné prostory v již zařízeném dětském pokoji vaší malé slečny, máme pro vás levné řešení či způsob jak navýšit úložné prostory, které představuje německý výrobce prostřednictvím látkových boxu. Jako první vám představíme látkový box Willy 99200401 se zásuvkami, kde přední část boxu je z pevného materiálu, aby byla možné snadná manipulace a box držel pravidelný tvar. Pokud úložné prostory nebudete potřebovat, látkový box můžete kdykoliv složit a schovat. V nabídce kolekce Willy najdete široký výběr odstínů těchto boxů. Druhý, látkový box, který vám nabízíme, je látkový box Widdy 99200301 a lze ho využít téměř na cokoliv. Knížky, hračky, nebo časopisy. Ale fantazii se meze nekladou a vy sami nejlépe budete vědět, jak látkový box využít. Škála odstínů je velká a tak má každý šanci najít si takový, aby ladil s ostatním vybavením interiéru. Pokud nechcete, aby byl box volně v místnosti na podlaze, pak je zde ještě nabídka regálu, do kterého můžete jeden, nebo dva boxy umístit. Levné řešení úložných prostorů do dětského pokoje, nebo tam, kdy uznáte za vhodné a potřebujete.

 

 

Látkové boxy pro kluky

Rovněž jestli v dětském pokoji vašeho kluka chybí úložné prostory či potřebujete jen velmi jednoduše a levně uspořádat pár drobností, máme pro vás nabídku německého výrobce. Bytový doplněk v podobě látkového boxu Willy 99200400 se zásuvkami, který lze umístit kamkoliv a také můžete pořídit třeba větší počet kusů. Německý výrobce nabízí rovněž regál, do kterého lze úložný box umístit. Levné a rychlé řešení nedostatku úložných prostorů v dětském pokoji najdete v kolekci Willy. Německý výrobce klade důraz na praktické využití designu a látkový box za více než dostupnou cenu mezi praktické doplňky rozhodně patří. Látkový box můžete kdykoliv poskládat a schovat, je lehký a snadný na manipulaci. Látkový box vaše dítě nezraní ostrými hranami. Pokud už nemáte místo na regál ani na komodu, můžete nedostatek úložných prostorů vyřešit například látkovým boxem Widdy 99200306.

 

 

Látkové boxy tematické

O látkových boxech pro děti jsme si řekli snad už vše. Chceme vám jen na malé ukázce předvést, že pořízením těchto tematických látkových boxů interiér dětského pokoje nejen oživíte, ale získáte i praktickou pomůcku třeba pro uskladňování drobných hraček, kostek či jiných předmětů. Látkový box Olaf-Frozen 99200484 ozdobí třeba dívčí pokoj, nebo látkový box Starwars 99200486, pokoj chlapecký. Výběr je už na vás samotných.

 

Látkové boxy, nejen pro děti

Například látkový box Willy 99200404 je praktický způsob, jak navýšit chybějící úložné prostory třeba v kanceláři. Druhý na fotografii, látkový box Widdy 99200300 je levné řešení úložných prostorů do obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo tam, kdy uznáte za vhodné a potřebujete. Jak sami vidíte, německý výrobce přináší způsob, jak levně a velmi prakticky vybavit interiér. Designový látkový box může danou místnost také příjemně oživit.


                 

 


Celou škálu různých odstínu a typu těchto látkových boxů najdete na našem portále v kategorii dětský nábytek v sekci dětské potřeby.