Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní šatní skříně

V dnešním článku si představíme šatní skříně do ložnic, které uvádíme na Nábytku Aldo jako samostatnou podkategorii. Důvodem je bohatá nabídka. Šatní skříně jsou vyrobeny z laminátové desky, voštiny, nebo masivu. Šatní skříně z lamina se staly na Aldu nejoblíbenější. Nabídka velikostí a barev je pestrá. Skříně od francouzského, německého, nebo holandského výrobce pak v nejširším zastoupení.

 

 

                                           

 

 

Uspořádání šatní skříně

Vnitřní uspořádání šatní skříně by mělo maximálně využívat prostor a být variabilní. Police, tyče na zavěšení ramínek, zásuvky - to vše lze vyřešit velmi efektivně v závislosti na momentálních požadavcích uživatele. V poslední době se velmi oblíbeným stává také drátěný program, který stávající prostor ještě doplní o různé koše, krabice či boxy sloužící k uložení menších kusů. Efektivnímu využití šatního prostoru také musíme přizpůsobit uložení věcí. Jinak bude uspořádaná šatní skříň dospělého, jinak dítěte. Odlišný bude i způsob uložení sezónních věcí. Šatní skříň by měla být maximálně přehledná a funkční. Na první fotografii, vám nabízíme šatní skříň Delta, díky nové technologii výroby nabízí řadu výhod. Pojezdy jsou velmi vysoké kvality, z odlehčených profilů a tedy manipulace s křídly je až neuvěřitelně jednoduchá. Jednoduchá manipulace s křídly šatní skříně je ale způsobena rovněž použitým materiálem.

 

                                                        

 

 

Větrání a osvětlení

Do vyšších polic ukládáme věci sezónní, nejlépe uložené v krabicích či různých boxech, aby bylo oblečení uchráněno před prachem. V přímém dosahu bude umístěno oblečení denní potřeby, v dolních částech je místo pro obuv či sportovní potřeby. Velmi důležité je také zajištění dostatečného přívodu čerstvého vzduchu a to jak v šatnách tak šatních skříních, v opačném případě zde bude přímo ráj pro moly, různé roztoče, plísně a další havěť. Stejně jako na dostatečné větrání nesmíme zapomínat na osvětlení. Zpravidla si vystačíme s jedním centrálním světlem. Moderní šatní skříně již mívají zabudované vnitřní osvětlení.

 

                                 

 

Šatní skříň Omega 2D nabízí vysokou kvalitu, díky kvalitním komponentům a materiálu, který je vyroben novou technologií. Šatní skříň patří do nabídky výrobků holandské společnosti, která jako první přišla na trh s novým materiálem, tzv. duté voštinové desky. Produkty z tohoto materiálu se se rychle dostávají do podvědomí lidí, kteří s nábytkem pracují. Jednoduše řečeno jádro tvoří výplň ve tvaru včelího plástu, který se pokryje z obou stran laminátem.