Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní postel, zdravý spánek

Postele na Nábytku Aldo, to je nejrozmanitější design a materiál. Postele se snažíme nabízet takové, aby splňovaly základní podmínky pro ergonomii bydlení. Postele musí být především kvalitní, v ní relaxujeme, spíme a čerpáme energii na dlouhé pracovní dny. Liší se rovněž velikostí prostoru pro spaní. V dnešním článku si některé postele do vašich ložnic z našeho portálu představíme.

Postele s úložným prostorem, vzdušná ložnice

Postel s úložným prostorem, to je nejčastěji postel s šuplíkem. V naší nabídce máte možnost pořídit šuplík jeden či dva z každé strany postele, šuplíky po celé délce postele nebo jen z části postele, kdy zbylý prostor je možno využit jako odkládací plochu. Vybírat můžete postele z lamina, z mdf desky, z masivu nebo rustikální postele. Ve všech těchto designech můžete postel s šuplíkem najít. I zde je cena uvedena za postel jako kompletní díl, tedy i s šuplíkem a roštem. Vybírat můžete také jednolůžkové postele s úložným prostorem.

 

Postel Most ořech    Postel Most akácie

 

Postel z mdf desky

Ložnice má být útulný prostor, kde ale musíte mít přece jen pár věcí po ruce. Vedle postele jsou ideální noční stolky s lampičkou. Pokud máte to štěstí a ložnice je samostatný obytný prostor, nemusíte tady mít už ani lustr. Postačí třeba jen další stojací lampa. Důležité je okno, které by mělo být opatřeno lehkými záclonami, závěsy či žaluziemi. Většinou bývá součástí ložnice i přehledný prádelník, případně malá komoda – prostor na drobnosti. Na další fotografii vám představíme ložnici, která je vyrobena z mdf desky. Tento materiál je dle odborníků na bydlení materiálem budoucnosti a jeho kvalita je samozřejmě větší než u lamina. Ložnice nabízí nadstandardní design.

 

Postel Tonight    

 

Postel ze dřeva mahagon

Na českém trhu se stále častěji můžeme setkat s různými druhy dřevin, teak, mango, nebo mahagon. Vyrábí se z nich podlahy, nábytek, sošky i jiné doplňky. Pokud upřednostňujete jednoduchý, ale přitom zajímavý styl, může být pro vás masivní exotické dřevo ta správná volba. Kvalitní, tvrdé dřevo navíc interiéru dodá jedinečné kouzlo, luxusní a přitom „pohodový“ styl. Důležitou předností takových dřevin je hlavně jejich trvanlivost a vysoká odolnost. Asi nejznámější je u nás africký druh dřeva mango. Vyskytuje se v Kamerunu, Kongu, Tanzánii a Gabonu. Typická je pro wenge velmi tmavá barva a střídavé tmavé a světlejší pruhy, díky nimž mohou vznikat zajímavé vzory. O tom vás přesvědčí dánský výrobce nábytku do ložnice ze dřeva mahagon. Rysem této kolekce jsou rustikální prvky, mezi něž je vždy zakomponován originální detail. Postel z kolekce nabízí možnost výběru z několika rozměrů místa na spaní. Lze tak zařídit i velmi elegantní dětský pokoj i ložnici.

 

                                       

 

Nabídka nábytku ze dřeva mahagon to jsou kromě postelí i všechny možné další díly. Kolekce dánského výrobce patří k jedné z mála jako značkový nábytek. A značka to je záruka té nejvyšší možné kvality.