Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní nábytek do ložnice

Napadlo vás někdy, že takřka třetinu našeho života prospíme? Není již tento pouhý fakt dobrý důvod k tomu, pořídit si do ložnice kvalitní nábytek? Ložnice je místnost, kde bychom měli odpočívat, relaxovat a čerpat síly po dlouhých pracovních dnech. Nabídkou na nábytku Aldo jsou jak celé sestavy, tak samostatné díly pro realizaci vašich toužebných představ o útulné ložnici. K ní vám napomůže bohatá nabídka postelí, šatních skříní, komod a nočních stolků. Nábytek do ložnice se liší rozměrem, designem, ale i použitým materiálem při výrobě.

 

 

Kvalitní postel

Náš článeček je o nábytku do ložnice, a proto nezačneme od podlahy, ale rovnou od postele. Lidé mívají v ložnici různé kusy nábytku, ale postel? Tu tam máme všichni. Podle průzkumů je právě postel tím nejoblíbenějším kusem bytového nábytku. Možná to souvisí s tím, že si ji lidé podvědomě spojují se samými příjemnými věcmi. Jenže takový spánek vůbec nemusí být příjemný, když trávíme noci v nevhodné posteli. Jak se vyhnout nevhodnému výběru postele a neohrozit tak kvalitní spánek? Upozorníme vás na několik velmi podstatných detailů, abychom vám pomohli snížit riziko špatné volby. Postel by měla být především pohodlná, dostatečně široká i dlouhá, umístěná v přiměřené výšce s kvalitní, dostatečně tvrdou matrací. Postele na Aldu, to je nejrozmanitější design, materiál a styl. Postele se snažíme nabízet takové, aby splňovaly základní podmínky pro ergonomii bydlení. 

 


  

Kolekce nábytku do ložnice nabízí řadu možností za více než příjemnou cenu (Francie)

 

Kvalitní komoda

Primárně slouží jako úložný prostor, který vám bude sloužit jako prádelník v ložnici. Na rozdíl od klasické skříně šetří prostor a je mnohem lehčí. Nebude tedy klást odpor při přestavbách vašeho pokoje. Při ukládání věcí musíte dbát na rozměry komody. Pokud je příliš úzká a přetížíte zásuvku, může u méně kvalitních výrobků dojít při vysunutí k převrácení komody. Asi největší výhoda spočívá v rozměrech. Komoda je nízká, takže snadno otřete prach svrchu skříňky, nemusíte šplhat po židlích, abyste na ni dosáhli. Proto je vhodným řešením například do domácností, kde žijí alergici, tam se musí maximálně eliminovat výskyt prachu. Zároveň můžete vrchní desku komody použít jako odkladový prostor, nebo zde umístit různé dekorace. Pokud ji umístíte například pod okno nebo blízko k němu, získáte dokonalý prostor na pokojové květiny. V ložnici může být komoda použita jako noční stolek, na který umístíte lampičku. Pokud nad komodu umístíte například zrcadlo, získáte toaletní skříňku společně s dostatečným odkladovým prostorem. Komody do ložnic uvádíme na našem e-shopu jako samostatnou kategorii z několika důvodů. Komody do ložnic mají širokou nabídku a ve většině případů patří do ložnicových sestav.

        

 

 

Skončíme v posteli 


Postelí jsme začali, postelí také skončíme. Kromě podstatných, výše uvedených parametrů, které by měla postel splňovat, záleží na jejím správném umístění, tedy, abychom tento kus nábytku neumístili do nesprávné zóny. Pokud si nejste správným místem pro vaši postel jistí, požádejte o radu svého domácího mazlíčka. Kde se mu bude dobře ležet, tam je to pravé místo také pro váš pelíšek. Pokud nikoho takového nemáte, vězte, že se člověku lépe spí, když má při spánku alespoň z jedné strany chráněná záda. Umístění postele doprostřed místnosti sice vypadá pěkně, ale nemusí vám vyhovovat. Avšak v případě malé ložnice a velké manželské postele s tím nejspíš příliš nenaděláme.

 

   

Kolekce nábytku do ložnice ve vysokém lesku Ontario (Francie)

 

Zvolme tedy alespoň tu správnou barvu. Barvu, kterou máme rádi, a která působí spíše uklidňujícím dojmem. Noční stolky již nejsou takovou samozřejmostí, jako bývaly. Namísto dvou obyčejných stolků na každé straně postele v moderních interiérech najdete spíše jeden, zato velmi zajímavě řešený. Naproti tomu stylový toaletní stolek se zrcadlem a taburetem je krásným vybavením ložnice každé krásné ženy. Tak ještě hezkou lampu, knihu na čtení a pohodlné pyžamko.