Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní ložnice, to je kvalitní spánek

Ložnice je místnost kde bychom měli odpočívat, relaxovat a čerpat síly po dlouhých pracovních dnech. Nabídkou našeho e-shopu, jsou jak celé sestavy, tak samostatné díly pro realizaci vašich toužebných představ o útulné ložnici. K ní vám napomůže bohatá nabídka postelí, šatních skříní, komod a nočních stolků. Nábytek do ložnice se liší rozměrem, designem, ale i použitým materiálem při výrobě. Největší nabídku ložnic přináší na naše stránky francouzský výrobce.

Ložnicové sestavy

Proč si pořídit ložnicovou sestavu? Ložnicová sestava bývá výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicová sestava v našem e-shopu, je v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování ložnice. Ložnicové sestavy na Aldu, se skládají z postele, nočních stolků, komody a šatní skříně. Cena ložnice je však vždy bez matrace, kterou si každý vybírá dle toho, co mu pro zdravý spánek vyhovuje. V ceně ložnice jsou vždy všechny uvedené díly dle fotografie a parametrů. Kombinace těchto barev jí dodává elegantní vzhled za velmi dostupnou cenu. Jednotlivé díly nábytku ložnicové sestavy lze zakoupit samostatně. Ložnice je vyrobena z kvalitní laminátové desky.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Toronto

 

Manželské postele jako počátek příběhu

Manželské postele na Aldo, to je nejrozmanitější design a materiál. Manželské postele u nás také najdete rozděleny dle velikosti místa na spaní, samozřejmě spaní, které je určeno velikosti matrace a to 140x200 cm, 160x200 cm, nebo pro velké spáče 180x200 cm. Ale to není vše, v nabídce jsou k dispozici další kategorie jako manželské postele s úložným prostorem, levné manželské postele, postele do ložnice z masivu a v neposlední řadě luxusní postele. Celou nabídku pak uzavírají rustikální postele, které však nenajdete v nabídce ložnic, ale v nabídce rustikálního nábytku.

 

Manželská postel Lanka graphit     Manželská postel Lanka white

 

Matrace

Matrace na Aldu, to je především kvalita českých výrobců s dlouholetou tradicí. Mezi nejznámější výrobce matrací na českém trhu patří společnost Gumotex. Dříve než začnete vybírat novou matraci do postele, vzpomeňte si, co Vám na staré nejvíce vadilo. Ujasněte si, pro jaký účel matraci pořizujete. Pro příležitostné spaní na chatě, chalupě nebo posteli pro hosty stačí jednodušší typy matrací s nižší nosností. Intenzivní zátěž u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko vyžaduje speciální typy matrací. 

Celkově najdete na našem portále pro vybavení ložnic snad všechny odstíny a designy. Rustikální ložnice ze dřeva mahagon, nebo borovice jsou samozřejmě dražší. Nejoblíbenější jsou ložnice z laminátové desky v moderním designu a z manželských postelí ty, které mají také úložné prostory. Nabídka je velmi široká a věříme, že každý z vás si vybere.