Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní ložnice na Aldu

Dnes si představíme, některé z ložnic na nábytku Aldo. Ložnice jako sestava u nás na Aldu vám vždy nabídne postel, noční stolek , komodu a šatní skříň. Další z možnosti je ložnicová sestava a ta je výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicová sestava v našem e-shopu je v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování ložnice.

Kompletní sestava ložnice

I levná ložnice může být velmi elegantní a moderní. Především pak díky efektnímu designu francouzského výrobce a tmavému odstínu, který všeobecně vytváří i pro jednoduché návrhy luxusního dojmu. A tak vznikl návrh ložnice, jejíž cena je opravdu bezkonkurenční s ohledem na počet dílů a jejich provedení. Třeba komfortní polštáře jako součást postele. Za tuto příjemnou cenu pořídíte manželskou postel s šuplíkem a roštem, prostornou zrcadlovou šatní skříň, noční stolek a šuplíkovou komodu. Proto jako prodejci, kteří si vždy za kvalitou a nabízenými produkty stojí, tuto sestavu můžeme doporučit i vám, našim zákazníkům.

 

Ložnice z kolekce Mezanine     

 

Odstín káva určitě bude velmi příjemný v místnosti plné sluníčka, tedy ve světlých interiérech. Pokud je vaše místnost pro vybavení ložnice spíše tmavší, doporučujeme raději volit ložnici Infinity bílou, nebo ložnici Infiniti ve světlém dubu. Tak zcela určitě krása a elegance vlastních dílů vynikne.

 

Samostatné díly nábytku do ložnice

Opravdu kvalitní odpočinek po náročném dni vám nabídne pouze dobře vybavená ložnice, proto pořízený nábytek do ložnice by tomu měl odpovídat. Vhodně zvolená postel s matrací je nezbytným základem a další vybavení by mělo být voleno takovým způsobem, aby celek působil uvolněně a vzdušně. Interiér by měl být v klidných barvách a působit uspořádaným dojmem. Oblečení a osobní věci je ideální odkládat do skříní a komod, kde jsou chráněny před poškozením a nekazí celkový ráz ložnice, která by určitě neměla být skladištěm.

 

Postel Most akácie   Postel Most ořechVšechen námi nabízený francouzský a německý nábytek do ložnice splňuje náročné hygienické a zdravotní limity, což je základním předpokladem pro opravdu kvalitní spánek. Manželské postele nabízí v ceně vždy rošty, ne však matrace, které si každý vybírá dle individuálních potřeb.

Stylové ložnice mají v nabídce stále své místo

Uveďme jeden příklad za všechny, i když nabídka ložnic v rustikálním designu je samozřejmě široká. Pro zařízení ložnice ve větších místnostech může přijít vhod jako volba designu také nabídka rustikálního nábytku. A nemusí to být zrovna pravý masiv. Díky novým technologiím výroby jsou dnešní imitace masivu tak věrohodné, že pro nás laiky jsou téměř k nerozeznání. A takovým příkladem může být také kolekce Artisan představující kromě ložnice také díly do dalších interiérů.

 

Ložnice Margaux white    Ložnice Margaux grey

 

Při výrobě ložnice francouzský výrobce částečně využívá ještě ruční práce, především pak při její finální úpravě. Za zmínku z celé kolekce jistě stojí toaletní stolek, který vám v detailu představujeme na fotografiích. V neposlední řadě úchytky, které opravdu patří k velmi zdařilým. LožniceMargaux patří z kategorie rustikálních ložnic k velmi oblíbeným pro její originální, jednoduchý design, tolik ovlivněný francouzským venkovem. Z nabídky nejrůznějších designů ložnic si dnes zkrátka každý může vybrat to "své".