Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní jídelní stoly

Jídelní stoly jsou nezbytnou součástí každé jídelny či kuchyně. Jídelní stoly jsou místem, u kterého se setkává celá rodina. Vždyť, kde jinde se večer sejít a dát si něco dobrého k jídlu než u jídelního stolu v příjemně vyhřáté kuchyni. Poklidnou atmosféru starých časů nám připomenou jídelní stoly z masivu. Jídelní židle a jídelní stoly z masivu na Aldu to je nábytek od německého, dánského a francouzského výrobce. Kvalita jídelních sestav z masivu na několik desetiletí.

 

Dřevěný nábytek

Dřevo a nábytek, to patří neodmyslitelně k sobě. Po celá staletí byl nábytek vyráběn z masivu. Až v posledních desetiletích se začal nábytek vyrábět z umělých materiálů, které nemají s přírodními surovinami nic společného. Proč, ale kupovat jídelní stůl z umělotin, když můžeme mít krásný a přírodní jídelní stůl z masivu. Pro ty z vás, které oslovuje zobrazení struktury dřeva, představíme dnes kolekci nábytku z masivu německého výrobce. Vybrat si můžete hned z několika provedení, od klasického, stylového, až po moderní. A moderní design u nábytku z masivu si můžete vybrat také v netradičním odstínu transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva, v našem případě borovice, ale dodává klasickému designu, na který jsme zvyklí, přeci jen svěží tón.

  

Jídelní sestavy z masivu Tirol a Donau

 

 

Tvary stolů


Na nábytku Aldo nabízíme stoly z masivu v různých stylech. V naší nabídce naleznete klasické stoly i stoly v rustikálním stylu pro milovníky selského nábytku. Jídelní stoly z masivu naleznou své uplatnění v kuchyni, jídelně i obývacím pokoji. Veškerý námi nabízený nábytek z masivu je povrchově upraven tak, aby odpovídal všem zdravotním normám, tak jak to má u kvalitního nábytku být. Nabízíme jídelní stoly z masivu v různých tvarech: stoly obdélníkové, kulaté, hranaté i oválné. Volba tvaru stolu závisí na prostorových možnostech Vaší kuchyně a počtu osob, které budou u stolu obvykle sedávat. Pokud máte menší kuchyň a rádi hostíte návštěvy, je pro vás ideální volbou rozkládací jídelní stůl z masivu. Rozkládací jídelní stůl vám ušetří místo a přitom umožní pohoštění i většího počtu osob. 

 

  

Dánský výrobce nabízí nábytek ze dřeva mahagon

 

Rustikální nábytek má nádech staré doby, krásným doplněním jsou i úchytky, které mají kovovou patinu, pro vytvoření pocitu starého vzhledu. Rustikální nábytek, který Vám nabízíme má povrchovou úpravu tzv. voskováním, což je speciální způsob moření dřeva. Je třeba u voskovaného nábytku dbát určitých pravidel, při ošetřování. Nábytek Aldo nabízí celou řadu různých segmentů z oblasti rustikálního nábytku. Můžete si pomocí jednotlivých segmentů zkompletovat ložnici, obývací pokoj, či jídelnu. 

   

Nábytek z masivu také pro vybavení dětského pokoje

 

Pokud se rozhodnete pro jídelní stůl z masivu, měly byste zvolit i židle z masivu, tak aby výsledný dojem působil celistvě. Jídelní židle a jídelní stůl by měly být ve stejném designu. Jídelní stoly a jídelní židle z masivu dodají Vaší jídelně nádech elegance a luxusu. Prostor jídelny či kuchyně můžete samozřejmě oživit o další nábytek z masivu, jako jsou příborníky, kredence či komody, které naleznete v naší nabídce. O tom, ale příště.