Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní dětské psací stoly

A je to tady! Za týden začíná Vašim dětem škola a mnoho z Vás uvažuje o koupi nového, nebo dokonce prvního psacího stolu. Ať už máte doma prvňáčka a zařizujete dětský pokoj, nebo Vaše dítě má už psací stůl nevyhovující, pro Vás všechny máme nabídku psacích stolů na našem portále.

Jednoduché psací stoly

Dětský psací stůl na první fotografii, v trendy designu a příjemných odstínů bílé s šedou vytváří u psacího stolu originalitu. Materiálem je omyvatelná laminátová deska, kterou španělský výrobce doplnil efektním prolisem přímo do materiálu. Za zmínku stojí také úchytka, netypická, zcela jistě vytvářející rovněž originální design. Na druhé fotografii Vám představíme dětský psací stůl Biotiful francouzského výrobce, jehož design je určen spíše pro dívky, pro svůj bílo růžový odstín. Dětský psací stůl s jedním šuplíkem, skříňkou a moderní úchytkou nabízí jednoduchý, ale praktický design.

 

Psací stůl Teo grafit    Psací stůl Biotiful

 

Psací stoly s nadstavci, oblíbené herní stoly

Nabídka trendy herních počítačových stolů vás rozhodně osloví, možná mnohé z vás inspiruje. V kategorii představujeme herní počítačové stoly od francouzských výrobců od levnějších po ty více sofistikované, portugalského výrobce, ale také německého a tak nabídka je určitě různorodá. Všechny počítačové stoly však mají jedno společné a to základní odstín černé. Některé z těchto trendy stolů jsou doplněny ještě červeným, zeleným a oblíbeným modrým odstínem, některé zase nabízejí led osvětlení. Dospívající děti si u nás určitě vyberou svůj "trend". A samozřejmě, že u nás najdete k těmto stolům také vhodné, komfortní židle.

 

Psací stůl Game   Psací stůl Fosk

 

Dětské stoly na Aldu, dodržují doporučenou výšku stolu pro zdravý vývoj dítěte. Standardním vybavením stolu je již pojezd na klávesnici. Materiál, z kterého dětské psací stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv.