Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní dětská kolekce Titouan

Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek pro Vašeho školáka, nebo studenta, tak si dnes dovolíme, představit Vám dětský nábytek z kolekce Titouan, nově pod označením Duplex, ve vysoké kvalitě pod značkou Gami, podloženou certifikáty jakosti, zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti od našeho předního francouzského výrobce. Flexibilním výběrem samostatných dílů, vytvoříte Vašemu dítěti ať už dětský pokoj, nebo staršímu studentovi, pokoj studentský. Celá kolekce je v originálním, netradičním provedení, bílá - akácie s dodáním efektního, světle šedého proužku.

 

                                                                      Moderní dětský pokoj Duplex

 

 

Dětský pokoj s nekonečným množstvím možností

Kolekce Duplex, má tu výhodu, že nabízí tři druhy designu dětských posteli, takže si každý z Vás vybere tu, která mu vyhovuje ať už designem, nebo možností interiéru. Jak jsme se již zmínili, dětskou postel si můžete pořídit hned v několika verzích a to buď klasickou postel, postel s úložným prostorem, nebo poschoďovou postel, kterou jsme Vám představili na první fotografii. Co stojí určitě za povšimnutí, je velmi originální nápad po stránce designové a v kombinaci odstínů. Elegantně a netradičně propracované čelo u těchto postelí je opravdu netradiční. Nabídka patrových postelí pro děti je však nejen široká, ale patrová postel z kolekce Duplex od francouzského výrobce patří k nejkvalitnějším. K patrové posteli ve stejném designu můžete pořídit třeba také regály, komodu, nebo šatní skříň. Vytvoříte tak dětský pokoj, jehož středobodem můžeme být právě patrová postel. Díky patrové posteli, či lépe řečeno vyvýšené posteli, šetříte místo na psací stůl, který kopíruje celou délku postele a proto je ideální do malých prostorů pokoje. Jak může takový dětský pokoj vypadat, Vám představíme v návrhu na další fotografii.

 

     

 

 

Studentský pokoj

Studenti mají již určitě větší nároky na vybavení studentského pokoje, než děti školou povinné. Kolekce, má tu velkou výhodu, že je opravdu z čeho vybírat! Ať už vybíráme ze dvou designů postelí, o kterých jsme se již zmínili, tak Vám kolekce, nabízí další originální segmenty nábytku, od dvoj-dílné, nebo tří-dílné skříně, regál, komodu, psací stůl, noční stolek, či polici. Materiálem je mdf deska rovněž v netradičním provedení, bílá - akácie s dodáním efektního, světle šedého proužku. Materiálem této kolekce je mdf deska rovněž v netradičním provedení, bílá - akácie s dodáním efektního, světle šedého proužku. Více o interiéru kolekce a především jejich možnostech napoví fotografie. Na nich nejlépe získáte představu také o precizním designu, rovněž propracovanosti jednotlivých dílů, které mohou nabízet jen kvalitní kolekce. Jak může v konečném efektu vypadat studentský pokoj, můžete rovněž vidět na následující fotografii.

 

                                                     

 

Doufáme, že jsme Vás o originálním designu a kvalitě kolekce Duplex přesvědčili k tomu, abyste svým dětem pořídili opravdu bezpečný a kvalitní dětský nábytek.