Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní - české matrace

Nabídka matrací na Nábytku Aldo, to je především kvalita českých výrobců s dlouholetou tradicí. Mezi nejznámější výrobce matrací na českém trhu patří společnost Gumotex. V závislosti na anatomii těla, výšce a hmotnosti uživatele je možné volit mezi různými variantami a tvary matrací. Do vaší ložnice a dětského pokoje jedině matraci od společnosti Gumotex!

 

    Patrová postel Bibliobed

Nejprodávanější patrová postel Bibliobed a dětská patrová postel Bibop (francouzský výrobce)

Všechny typy matrací

Dříve než začnete vybírat novou matraci do postele vzpomeňte si, co vám na staré matraci nejvíce vadilo. Ujasněte si, pro jaký účel matraci pořizujete. Pro příležitostné spaní na chatě, chalupě nebo posteli pro hosty stačí jednodušší typy matrací s nižší nosností. Intenzivní zátěž u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko vyžaduje speciální typy matrací. Pozor na klamoucí reklamy o zdravotních matracích a zvýšenou pozornost věnujte výběru dětské matrace. Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek těch nejmenších je například matrace Baby. Jádro matrace je tvořeno jedním dílem kvalitní PUR pěny (polyuretanová pěna) – nově ve vyšší objemové hmotnosti 25 kg/m3. Matrace je vhodná do všech typů postýlek, pouze dodržujte shodný rozměr matrace a prostoru na spaní. Potah s dětskými motivy je snímatelný a pratelný, což je u dětské matrace velice důležité.

 

Dětská postel Tobo    Postel s úl. prostorem Travel

 

Zdravotní matrace

Představíme si matraci, která je díky dobrým ortopedickým vlastnostem vhodná i pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Mimořádně komfortní matrace s viscolatexovou vrstvou Smart Latexu. Jádro z pěnové pryže (latex), které je ve střední vrstvě vyztuženo kaktusovou flexideskou. Díky výraznému zpevnění odpovídá velmi vysokým nárokům na nosnost a zajišťuje pohodlný spánek pro všechny rozměry postelí i pro těžké hmotnostní kategorie. Vrchní strana matrace je navíc pokryta viscolatexovou deskou Smart Latexu. Pohodlná vrstva s tvarovou pamětí dává uživateli jedinečný pocit stavu beztíže. Ustupuje tlaku těla v nejvíce namáhaných bodech a poskytuje ideální uvolnění svalům při plném respektování anatomie každého jedince. Matrace spojuje v sobě výhody materiálů s efektem pomalého vracení (viscoelastické pěny) a latexu – je prodyšná, vysoce elastická a přizpůsobivá, tvarově stálá, s nízkou tepelnou citlivostí a vysokou trvanlivostí.