Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalita a design – nábytek VIP

V dnešním článku si povíme něco málo o takzvaném dětském nábytku Vip. Proč má tento nábytek přívlastek VIP? Dětský nábytek zkrátka ve vysoké kvalitě, za kterou si stojíme i jako prodejci na základě skutečnosti, že na daný nábytek nepřijímáme téměř žádné reklamace. A do této kategorie spadají designy francouzského a španělského výrobce a my vybíráme pro dnešní článek ty nejvíce oblíbené.

Patrová postel pro maximální úsporu

Pokud máte dvě děti a pro vybavení dětského pokoje jen jednu místnost k dispozici, navíc nevalných rozměrů, pak ideálním řešením je pořízení patrové postele. Nabídka patrových postelí je v dnešní době velmi široká, jelikož jako řešení místa na spaní dvou dětí patří k nejžádanějším. Patrové postele dnes, to už není jen místo na spaní, ale součástí "patrovek" je často šatní skříň, police, nebo i psací stůl. Jak tedy zařídit dětský pokoj dvou dětí pomocí patrové postele, aby daný interiér dával smysl a úspora místa byla maximální?

 

Kolekce dětského nábytku pro tři holky, Bo7     Dětský pokoj pro tři děti Bibliobed, Shelter

 

Dětské postele pro maximální úsporu místa v pokoji

Máte malý dětský pokoj a potřebujete do něj umístit více úložných prostorů? Vyberte si z naší nabídky dětských postelí s úložným prostorem. Nabízíme dětské postele s vysunovacím šuplíkem nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů. Dětská postel s vysunovacím šuplíkem, který může sloužit jako další úložný prostor, nebo jako prostor pro pravidelné spaní dalšího dítěte. Tato varianta je vhodná do pokojů, kam se nevlezou dvě postele, nebo v případě, že nechcete řešit spaní dvou dětí pomocí patrové postele.

 

Dětská postel Lanka    Dětská postel s nádstavci a šuplíky Snoop

 

 

Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku dítěte. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak, aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.