Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňské linky v sestavě

Na stránkách nábytku Aldo můžete najít dva typy kuchyňských linek. Můžete si kuchyňskou linku sestavit výběrem ze samostatných horních a dolních skříněk, nebo si můžete zakoupit danou sestavu, což je vždy cenově velmi dostupnou variantou. Pokud vám však daný návrh vyhovuje. Ceny uvedené na naších stránkách jsou naceněny již s pracovní deskou, což je jistě příjemné. A mezi nejoblíbenější patří kuchyně francouzského výrobce.

Moderní i klasické kuchyně

Ano, najdete u nás dostupný design ve velmi jednoduchých liniích, moderní, ale také velmi klasický, což je vždy poznat určitě na tvaru dvířek skříněk, ale také na zpracování prosklení či úchytkách. Všechny kuchyňské linky, nezávisle na designu jsou však vyrobeny z kvalitní mdf desky, která není náročná na údržbu. Kuchyňské linky dodáváme vždy v demontu, s pracovní deskou i na skříňku s dřezem. Pokud máte dřez celoplošný, na tento fakt upozorníte prodejce, nebo desku prostě nepoužijete. Pokud nemáte celoplošný dřez, musíte do pracovní desky vytvořit otvor, právě na základě rozměrů vašeho dřezu. Pracovní desku dodáváme vcelku, krom již zmiňovaného kusu na skříňku s dřezem. Vybrat si můžete také z široké nabídky barev, od klasických až po moderní.

 

   

 

Další nábytek do kuchyně v designu linky

Jídelní stoly všech designů pro vybavení kuchyní a jídelen. Jídelní stoly, které jsou kvalitní a dodají vaší rodině teprve požitek ze společně strávených chvil. A na nábytek Aldo navíc v identickém designu kuchyňské linky.

 

                                          

 

Exkluzivně jen na našich stránkách trendy design od francouzského výrobce nábytku s certifikací. Výrobce vhodně zvolil pro design barového stolu velmi žádaný industriální design, který především tomuto stylu stolu velmi sluší. Dobrou zprávou je, že v identickém designu jaký nabízí barový stůl, máte možnost na našich stránkách pořídit celou řadu dalších dílů nábytku. Lze tak sestavit kompletní vybavení kuchyně či jídelny a to velmi netradiční, originální vybavení kuchyně či jídelny.