Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňské linky v nejrůznějších designech

V naší nabídce kuchyní a jídelen nabízíme stylové i velmi moderní designy. V dnešním povídání se budeme věnovat z této kolekce nabídce především kuchyňských linek. U nás si můžete vybrat opravdu různorodé designy a také netradiční návrhy. Nabídka je velmi cenově dostupná především díky skutečnosti, že prodáváme celé sestavy, ne výběr ze samostatných skříněk. Díky sestavám, které jsou dané, máte však možnost pořídit kuchyňskou linku za bezkonkurenční cenu.

 

Stylové kuchyňské linky

Většina stylových kuchyňských linek je v nabídce v přírodním provedení. Mezi nejoblíbenější návrhy patří návrhy kuchyní a jídelen z kolekce Manchester, které patří opravdu díky designu k unikátům. Autorem návrhu je francouzský výrobce. Kuchyňská linka však patří k těm cenově nejnáročnějším na našem portále, na rozdíl od jiných designů. Kolik investovat do kuchyně je pak otázkou vašich potřeb a především skutečnosti, v jaké míře kuchyň využíváte.

 

     

 

Vše může být ve vašem prostoru kuchyně a jídelního koutu příjemně sladěno. Francouzský výrobce nabízí velmi kvalitní nábytek, kdy kvalitu dokládá několika certifikáty. V kolekci Manchester máte rovněž možnost pořídit několik sestav kuchyňských linek dle toho, jak vám vyhovuje, můžete také pořídit kuchyňské skříňky samostatně a sestavit si kuchyňskou linku dle vašich individuálních potřeb.

 

Netradiční vybavení kuchyně v industriálním designu

Tak jako příprava jídla se skládá z několika ingrediencí, i tento ostrůvek má několik kvalitních příměsí. Kovová konstrukce v elegantním černém matu, nádherný přírodní odstín, ingredience pro perfektní industriální design. Kovová konstrukce zajistí ten správný říz ve vaší kuchyni v podobě pevnosti a stability, police zjemní ostrůvek na několik úložných prostorů. Nastavitelné podstavce v případě nerovnosti podlahy pak ostrůvek zařadí do dokonalého produktu pro vaší kuchyň. A pokud by jste si chtěli přidat, v naší nabídce si rozhodně vyberete z rozmanitých příchutí, od polic, komod, regálů až po potřebné doplňky v podobě odpadkových košů z nerezové oceli.

 

      Industriální design na nábytku Aldo

Na ilustračních fotografiích můžete vidět jednoduché, rovné linie, které maximálně využívají prostor. Velmi oblíbené je také umístění velké skříně, jako úschovna nejrůznějších potravin. Prioritou výrobců u moderních návrhů kuchyní je především praktičnost a snadná údržba.

 

Kuchyňské linky pro malé interiéry

I zde najdete široké zastoupení jednoduchých návrhů. Na malém prostoru díky důmyslnému designu můžete umístit vše potřebné. Výhodou kuchyní do malých interiérů je samozřejmě jejich nízká pořizovací cena. Jako příklady takového řešení můžeme uvést například na dalších fotografiích. 

 

                                       

 

 

A pokud ani takové návrhy, které vidíte na našich fotografiích se do vaší kuchyně nevejdou, nevadí. Máme pro vás také netradiční nabídku kuchyňských skříněk, které v plné míře mohou nahradit kuchyňské linky.