Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňské linky pouze jako celé sestavy

Dnes Vám představíme kuchyňské linky Manchester, od našeho francouzského výrobce, které jsou rozměrově již dané a lze je zakoupit jen jako celek, bez možnosti úprav. Ve většině případů se jedná o kuchyňské linky jednoduché, v jedné přímce. Tyto kuchyňské linky nabízíme ve dvou rozměrech délky a to 240 cm, nebo 270 cm. Nabízejí vysokou kvalitu a originální design do Vašich kuchyní.

Netradiční černý odstín

Francouzský výrobce certifikovaného nábytku, nabízí několik sestav kuchyňských linek ve velmi oblíbeném, industriálním designu. Ale kuchyňskou linkou vždy příběh teprve začíná a na našich stránkách v kolekci Manchester najdete pro vaši kuchyň mnohem, mnohem více. Široký výběr jídelních stolůbarových stolů v designu kuchyňské linky, ale můžete pořídit také navíc vitrínunebo komodu, kdyby vám úložné prostory v kuchyňské lince nestačily. Kolekce Manchester je tak ideální, pro vybavení celé kuchyně, včetně prostoru, kterému říkáme jídelní kout. A jelikož je jen málo těch, kteří mají k dispozici samostatnou místnost pro vybavení jídelny, identický design jídelního prostoru s kuchyňskou linkou je velmi vítané.

 

                                                         

 

 

Vše může být ve vašem prostoru kuchyně a jídelního koutu příjemně sladěno. Francouzský výrobce nabízí velmi kvalitní nábytek, kdy kvalitu dokládá několika certifikáty. V kolekci Manchester máte rovněž možnost pořídit několik sestav kuchyňských linek dle toho, jak vám vyhovuje, můžete také pořídit kuchyňské skříňky samostatně a sestavit si kuchyňskou linku dle vašich individuálních potřeb.

Kuchyně na přechodné období za velmi dostupnou cenu

Představujeme další z řady velkých pomocníků do vaší kuchyně a to doslova za "hubičku". Efektivní řešení pro doplnění velké kuchyně když místa začíná postupně chybět, nepostradatelný pomocník do malé kuchyně, který poslouží na maximum, ale místa zabere minimum. Ale také velmi cenově dostupné řešení, když nechcete pořizovat klasickou kuchyň. Mezi tyto produkty se řadí také velmi oblíbené ostrůvky do kuchyně, nebo servírovací stoly.

 

    

 

A v tomto elegantním designu přináší výrobce v kolekci Rustik brown celou řadu dílů nábytku. Můžete si tak za více než příznivou cenu vybavit celou kuchyň či jídelní kout. Více než dostupná cena je dána jak sériovou výrobou, tak volbou materiálu pro výrobu skříňky. Laminátová deska s povrchovou úpravou imitace tmavého dřeva ve spojení s kovem černé barvy. Díky volně materiálu je snadná také údržba. Ke skříňce doporučujeme jídelní sestavu stůl a dvě lavice ze stejné kolekce. Nábytek, který usnadní začátky začínajícím mladým párům díky této nízké ceně.