0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245529

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00407-2014
1 973 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 23,5 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony s pracovní deskou

Pokud máte netypický tvar, půdorys interiéru kuchyně, je určitě lépe přistoupit k vlastnímu sestavení kuchyňské linky na míru. Třeba právě na základě výběru z nabídky samostatných skříněk, které pro vás budou určitě cenově dostupnější variantou než zakázková výroba kuchyně na míru. Vy sami a v krátkém termínu dodání si tak sestavíte vlastní návrh kuchyňské linky a s nabídkou francouzského výrobce to není nic složitého. Pracovní deska v ceně každé skříňky, není třeba tak nic složitě vypočítávat a vnitřní uspořádání skříňky je rovněž vždy uvedeno. Nemůže vás nic překvapit.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, jednoduchost designu s maximálním praktickým využitím a cenovou dostupnost. Materiálem pro výrobu skříňky se stal laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Jak sestavit správně kuchyňskou linku?

Pokud jste se rozhodli sestavit kuchyňskou linku právě výběrem z nabídky skříněk, především zvažte, jakou by měla mít linka délku a které úložné prostory upřednostňujete. Rovněž můžete popustit uzdu své fantazii a není dáno, že dolní část linky musí být stejně dlouhá jako horní část.

Lze také odstíny mezi sebou kombinovat. Například šedé skříňky můžete střídat s bílými, nebo skříňky v imitaci dub také s bílými. Dolní skříňky vždy mají pracovní desku stejné barvy a tak se střídání odstínů dvířek jakoby samo nabízí. Skříňka na troubu je typizovaná i pro naše spotřebiče. Skříňku na dřez obdržíte s pracovní deskou, do které si sami vyřežete otvor na dřez dle vlastních potřeb. Kolekce Spoony to je především flexibilní výběr z nabídky dílů.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245329

Kuchyňská skříňka Spoony 245329

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 973 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245359

Kuchyňská skříňka Spoony 245359

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 973 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245429

Kuchyňská skříňka Spoony 245429

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 973 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.