0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245513

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00405-2014
2 256 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 29 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dolní kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou

Pokud chcete mít kuchyňskou linku na míru, včetně vlastního výběru daných typů kuchyňských skříněk, v naší nabídce kuchyní a jídelen si můžete vybrat z široké nabídky. Dolní kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou z kolekce Spoony od francouzského výrobce. Identický design kuchyňské skříňky představuje výrobce rovněž v odstínu bílém a netradičním šedém odstínu. Sestavování kuchyňské linky nebylo nikdy jednodušší.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Jak začít při sestavování kuchyňské linky

Pokud jste se rozhodli pro vlastní návrh kuchyňské linky, její sestavení nebylo nikdy snazší. Na fotografiích vždy uvádíme také vnitřní uspořádání skříněk, samozřejmě v parametrech rozměry a pracovní deska je vždy v ceně dané skříňky, tedy ani tu nemusíte složitě počítat.

Určitě začněte skříňkou na dřez a na troubu, pokud máte vestavěnou, aby jste věděli kolik z možné délky vám tyto dvě skříňky uberou. A tyto dvě skříňky, nebo alespoň na dřez, v kuchyni potřebuje opravdu každý. Další skříňky pak můžete přidávat postupně a vždy začněte dolní části linky. Nezapomínejte správně vybrat také úložné prostory, jelikož výběr je možný. Jsou skříňky bez šuplíků, s šuplíkem, úzké, nebo široké. Vy máte volný výběr a tak můžete ovlivnit správnou volbou to, zda s kuchyňskou linkou budete spokojeni.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 256 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245412

Kuchyňská skříňka Spoony 245412

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
3 382 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 256 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.