Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Kuchyňská skříňka Spoony 245505

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00402-2014
1 128 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 35 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 11 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Horní kuchyňská skříňka Spoony

Nabídka francouzského výrobce v kolekci Spoony to je široký výběr z nabídky samostatných kuchyňských skříněk pro možné sestavení kuchyňské linky. Design zvolil výrobce velmi jednoduchý, ale účelový a také díky jednoduchému designu může nabídnout dostupnou cenu. Sestavování vlastního návrhu kuchyňské linky pomocí výběru z nabídky daných skříněk je velmi jednoduché a flexibilní. Vy sami rozhodujete, jak linka bude vypadat a je velká šance, že budete z kuchyní maximálně spokojeni.

 

Kuchyňské skříňky v kolekci Spoony vyrobeny z laminátu s tloušťkou desek 18 mm a jsou designem a rozměry vhodné do malých i velkých kuchyní. Linku rozměrům daného interiéru přizpůsobíte volbou počtu skříněk. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Čím začít při sestavování kuchyňské linky?

Sestavování kuchyňské linky zní možná pro mnohé z vás složitě, ale opak je pravdou. Čím vlastně při sestavování kuchyňské linky a před samotným výběrem kuchyňským skříněk začít? Pokud jste se rozhodli sestavit kuchyňskou linku právě výběrem z nabídky skříněk, především zvažte, jakou by měla mít délku a které úložné prostory upřednostňujete. Rovněž můžete popustit uzdu své fantazii a není dáno, že dolní část linky musí být stejně dlouhá jako horní část.

Lze také odstíny mezi sebou kombinovat. Například skříňky v přírodním dekóru můžete střídat s bílými. Dolní skříňky vždy mají pracovní desku stejné barvy a tak se střídání odstínů dvířek jakoby samo nabízí. Skříňka na troubu je typizovaná i pro naše spotřebiče. Skříňku na dřez obdržíte s pracovní deskou, do které si sami vyřežete otvor na dřez dle vlastních potřeb. Kolekce Spoony to je především flexibilní výběr z nabídky dílů.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 551 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 128 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.