0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245501

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00399-2014
1 268 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 12 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony v přírodním dekoru

Pokud patříte mezi milovníky přírodního dekoru v kuchyni, nebo jídelně, francouzský výrobce představuje imitaci dřeva dub u řady kuchyňských skříněk. Vlastním výběrem na základě potřeb rozměrů vaší kuchyně si můžete sestavit opravdu kuchyňskou linku na míru. A výběr je v kolekci Spoony široký, samozřejmě že kromě odstínu dub také nabídka jiných dekórů, třeba klasický bílý, nebo netradiční světle šedý.

 

Výrobce klade důraz na kvalitu, ale také jednoduchý design, aby bylo možno zachovat nízkou cenu. Kuchyňské skříňky v kolekci Spoony vyrobeny z laminátu s tloušťkou desek 18 mm a jsou designem a rozměry vhodné do malých i velkých kuchyní. Linku rozměrům daného interiéru přizpůsobíte volbou počtu skříněk. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Jak sestavit kuchyňskou linku?

Sestavování kuchyňské linky zní možná pro mnohé z vás složitě, ale opak je pravdou. Čím vlastně při sestavování kuchyňské linky a před samotným výběrem kuchyňským skříněk začít? Pokud jste se rozhodli sestavit kuchyňskou linku právě výběrem z nabídky skříněk, především zvažte, jakou by měla mít délku a které úložné prostory upřednostňujete. Rovněž můžete popustit uzdu své fantazii a není dáno, že dolní část linky musí být stejně dlouhá jako horní část.

Lze také odstíny mezi sebou kombinovat. Například skříňky v přírodním dekóru můžete střídat s bílými. Dolní skříňky vždy mají pracovní desku stejné barvy a tak se střídání odstínů dvířek jakoby samo nabízí. Skříňka na troubu je typizovaná i pro naše spotřebiče. Skříňku na dřez obdržíte s pracovní deskou, do které si sami vyřežete otvor na dřez dle vlastních potřeb. Kolekce Spoony to je především flexibilní výběr z nabídky dílů.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245401

Kuchyňská skříňka Spoony 245401

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.