0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245449

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00394-2014
3 453 Kč
Předpokládaný termín:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 141 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 40 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka na potraviny, nebo pro umístění lednice

Kuchyňská skříňka kromě toho, že je velmi praktická, navíc v sestavě kuchyňské linky vypadá velmi dobře. Dolní skříňky jsou vždy ve výšce 86 cm a skříňka na potraviny, pokud využijete police, nebo na lednici, pokud police nevyužijete, má výšku 141 cm. Kuchyňská linka tak bude více členitá, nebude ve stejné výšce. Kuchyňská skříňka větších rozměrů patří k velmi oblíbeným a může být umístěna i samostatně v místnosti. Francouzský výrobce nabízí v kolekci Spoony široký výběr samostatných skříněk pro možné sestavení kuchyňské linky a kromě šedého odstínu lze pořídit v identickém designu také skříňku bílou, nebo v imitaci dřeva dub.

 

Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Kuchyňská linka na míru

Díky široké nabídce ve výběru skříněk lze opravdu říci, že vaši kuchyňskou linku můžete sestavit na míru vaší kuchyni. A proč nabízíme kuchyňské skříňky a kuchyňské linky jako kompletní sestavy právě od francouzského výrobce? Protože tradiční gurmánství pochází právě z Francie a i pro zařízení kuchyně mají Francouzi vysoké požadavky. Nábytek musí být pro jejich kulinářské umění kvalitní a maximálně praktický. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu. 

Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245401

Kuchyňská skříňka Spoony 245401

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245403

Kuchyňská skříňka Spoony 245403

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 833 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 256 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.