0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245429

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00391-2014
1 973 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 23,5 kg
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Kuchyňská skříňka Spoony, i menší rozměry jsou v kuchyni potřebné

Pokud jste se rozhodli sestavit si kuchyňkou linku výběrem z nabídky samostatných skříněk, v kolekci Spoony máte z čeho vybírat. Kuchyňské skříňky se liší rozměry, typem vnitřního uspořádání, ale také odstíny. Francouzský výrobce kromě netradičního šedého odstínu nabízí také klasickou bílou, nebo přírodní odstín v imitaci dřeva dub. Kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou a to platí vždy pro všechny dolní skříňky v této kolekci. Díky nabídce úzkých kuchyňských skříněk lze variabilně velmi přizpůsobovat délku linky vaší kuchyni.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a maximální praktické využití nábytku. Povrch laminátové desky s tloušťkou 18 mm omyvatelný. Dodání kuchyňské skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Inspirace pro vaši kuchyň z Francie

Nechat se při sestavování kuchyňské linky inspirovat právě francouzským výrobcem, vůbec není špatná volba. Je všeobecně známo, že Francie je země kvalitních potravin, delikates a gurmánství. A Francouzi určitě mají i zvýšené požadavky na podobu kuchyňské linky. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiérů kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245309

Kuchyňská skříňka Spoony 245309

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 325 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245329

Kuchyňská skříňka Spoony 245329

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 973 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.