Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00389-2014
2 256 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 29 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony, jednoduché a praktické

Jednoduchý design byl záměrem francouzského výrobce pro kolekci Spoony především z toho důvodu, aby daný návrh kuchyňské linky byl praktický a především cenově dostupný všem. Vy sami si vlastně určíte v jaké cenové relaci bude vaše kuchyňská linka a to výběrem z nabídky samostatných kuchyňských skříněk. Nabídka je velmi široká a možnosti pro sestavení linky velké. V ceně všech dolních skříněk je vždy pracovní deska a vnitřní uspořádání dané skříňky uvedeno na fotografii. Sestavování kuchyňské linky nebylo nikdy snazší.

 

Francouzský výrobce v kolekci Spoony kladl důraz především na nízkou cenu při zachování pověstné kvality. Jako materiál pro výrobu zvolil laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání skříněk v dílech s nutností montáže dle návodu a samozřejmě s naší dopravou zdarma po celé republice.

 

Čím začít v kuchyni?

Pokud jste se rozhodli sestavit kuchyňskou linku právě výběrem z nabídky skříněk, především zvažte, jakou by měla mít délku a které úložné prostory upřednostňujete. Rovněž můžete popustit uzdu své fantazii a není dáno, že dolní část linky musí být stejně dlouhá jako horní část.

Lze také odstíny mezi sebou kombinovat. Například šedé skříňky můžete střídat s bílými. Dolní skříňky vždy mají pracovní desku stejné barvy a tak se střídání odstínů dvířek jakoby samo nabízí. Skříňka na troubu je typizovaná i pro naše spotřebiče. Skříňku na dřez obdržíte s pracovní deskou, do které si sami vyřežete otvor na dřez dle vlastních potřeb. Kolekce Spoony to je především flexibilní výběr z nabídky dílů.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245312

Kuchyňská skříňka Spoony 245312

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
3 382 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
2 256 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.