Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Kuchyňská skříňka Spoony 245403

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00385-2014
1 833 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 19 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Horní kuchyňská skříňka v moderním a cenově dostupném designu

Pokud se vám zdá design kolekce Spoony v podobě široké nabídky samostatných kuchyňských skříněk strohý, tak to byl přesně záměr francouzského výrobce. Chtěl přinést a to se mu i povedlo, řešení pro malé interiéry kuchyní sice v jednoduchém designu, ale praktickém a především cenově velmi dostupném. A kolekce Spoony je navíc opravdu velmi flexibilní, sestavení kuchyňské linky nebylo nikdy jednodušší. Vybírat můžete nejen z mnoha rozměrů, typů, či vnitřních uspořádání, ale také odstínů. Kromě šedých skříněk najdete v kolekci také bílé, nebo v imitaci dřeva dub. Design je pro všechny skříňky bez ohledu na odstín identický. Pracovní deska u dolních skříněk již v ceně.

 

Autorem kolekce Spoony je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu, dostupnou cenu a maximální efektní využití skříněk v interiéru. Materiálem pro výrobu kuchyňských skříněk se stal laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Kuchyně na míru do všech interiérů

Díky široké nabídce samostatných kuchyňských skříněk lze docílit nejrůznějších podob vlastního návrhu kuchyňské linky. Můžeme tak říci, že v kolekci Spoony máte možnost sestavit podobu vaší kuchyně na míru. Jelikož výrobce představuje kuchyňské skříňky také v bílém odstínu, nabízí se velmi originální možnost střídání bílých skříněk s šedými. Při flexibilním výběru se fantazii meze nekladou a to je na kolekcích jako je Spoony velmi pozitivní.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 833 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.