Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony 245403

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00385-2014
1 833 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 19 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Horní kuchyňská skříňka v moderním a cenově dostupném designu

Pokud se vám zdá design kolekce Spoony v podobě široké nabídky samostatných kuchyňských skříněk strohý, tak to byl přesně záměr francouzského výrobce. Chtěl přinést a to se mu i povedlo, řešení pro malé interiéry kuchyní sice v jednoduchém designu, ale praktickém a především cenově velmi dostupném. A kolekce Spoony je navíc opravdu velmi flexibilní, sestavení kuchyňské linky nebylo nikdy jednodušší. Vybírat můžete nejen z mnoha rozměrů, typů, či vnitřních uspořádání, ale také odstínů. Kromě šedých skříněk najdete v kolekci také bílé, nebo v imitaci dřeva dub. Design je pro všechny skříňky bez ohledu na odstín identický. Pracovní deska u dolních skříněk již v ceně.

 

Autorem kolekce Spoony je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu, dostupnou cenu a maximální efektní využití skříněk v interiéru. Materiálem pro výrobu kuchyňských skříněk se stal laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Kuchyně na míru do všech interiérů

Díky široké nabídce samostatných kuchyňských skříněk lze docílit nejrůznějších podob vlastního návrhu kuchyňské linky. Můžeme tak říci, že v kolekci Spoony máte možnost sestavit podobu vaší kuchyně na míru. Jelikož výrobce představuje kuchyňské skříňky také v bílém odstínu, nabízí se velmi originální možnost střídání bílých skříněk s šedými. Při flexibilním výběru se fantazii meze nekladou a to je na kolekcích jako je Spoony velmi pozitivní.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Dostupnost:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Dostupnost:
4-5 týdny
1 833 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.