0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony 245402

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00384-2014
1 553 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 15 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Horní kuchyňská skříňka Spoony

Pokud by jste si raději kuchyňskou linku seskládali sami tak, aby vám opravdu maximálně vyhovovala, pak nejlépe výběrem z nabídky samostatných kuchyňských skříněk. Vy sami si pak můžete zvolit jaké skříňky chcete, jaké mají mít vnitřní uspořádání a rozměry. V kolekci Spoony nebyl výběr nikdy snazší, u každé skříňky na fotografii uvedeno také její vnitřní uspořádání a kromě horních skříněk jsou k dispozici také dolní skříňky v ceně s pracovní deskou. Tedy není třeba ani složitě počítat potřebné rozměry pro desku.

 

Autorem kolekce Spoony je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu, dostupnou cenu a maximální efektní využití skříněk v interiéru. Materiálem pro výrobu kuchyňských skříněk se stal laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Nechte se inspirovat Francií, zemí kulinářství

Díky široké nabídce samostatných kuchyňských skříněk lze docílit nejrůznějších podob vlastního návrhu kuchyňské linky. Můžeme tak říci, že v kolekci Spoony máte možnost sestavit podobu vaší kuchyně na míru. Jelikož výrobce představuje kuchyňské skříňky také v bílém odstínu, nabízí se velmi originální možnost střídání bílých skříněk s šedými. Při flexibilním výběru se fantazii meze nekladou a to je na kolekcích jako je Spoony velmi pozitivní.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Dostupnost:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Dostupnost:
4-5 týdny
1 551 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.