0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245401

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00383-2014
1 268 Kč
Předpokládaný termín:
4-5 týdny

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 12 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus-šedá dvířka
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Horní kuchyňská skříňka Spoony

V kolekci Spoony, nábytek do kuchyně pro sestavení kuchyňské linky dle vlastních potřeb, představuje francouzský výrobce kromě klasických odstínů bílé a přírodního dubu rovněž netradiční šedé provedení. Možná pro mnohé z vás "studená" barva, ale ve spojení s bílým korpusem a jednoduchým designem ideální řešení pro malé interiéry kuchyní. V kolekci Spoony najdete široký výběr z nabídky samostatných kuchyňských skříněk, samozřejmě nechybí ani dolní skříňky, které mají v ceně také pracovní desku. Díky jednoduchosti design nabízí výrobce více než příznivou cenu.

 

Autorem kolekce Spoony je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu, dostupnou cenu a maximální efektní využití skříněk v interiéru. Materiálem pro výrobu kuchyňských skříněk se stal laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Kuchyňská linka v různých sestaveních

Díky široké nabídce samostatných kuchyňských skříněk lze docílit nejrůznějších podob vlastního návrhu kuchyňské linky. Můžeme tak říci, že v kolekci Spoony máte možnost sestavit podobu vaší kuchyně na míru. Jelikož výrobce představuje kuchyňské skříňky také v bílém odstínu, nabízí se velmi originální možnost střídání bílých skříněk s šedými. Při flexibilním výběru se fantazii meze nekladou a to je na kolekcích jako je Spoony velmi pozitivní.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 551 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.