Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245349

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00395-2014
Kuchyňská skříňka jako velmi praktické doplnění interiéru kuchyně. Skříň na potravinu, nebo pro umístění lednice.
nedostupné
3 453 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 141 cm
Šířka (cm): 60 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Hmotnost: 40 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka jako praktické doplnění interiéru kuchyně

Kuchyňská skříňka, či spíše skříň, může být samostatně umístěna v interiéru kuchyně a může se tak stát jejím praktickým doplněním. Kuchyňská skříňka kromě toho že je velmi praktická, navíc i v sestavě kuchyňské linky, nebo samostatně vypadá velmi dobře. Dolní skříňky jsou vždy ve výšce 86 cm a skříňka na potraviny, pokud využijete police, nebo na lednici, pokud police nevyužijete, má výšku 141 cm. Francouzský výrobce nabízí v kolekci Spoony široký výběr samostatných skříněk pro možné sestavení kuchyňské linky a kromě šedého odstínu lze pořídit v identickém designu také skříňku šedou, nebo v imitaci dřeva dub.


Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Kuchyně na míru dle vašich představ

Díky široké nabídce ve výběru skříněk lze opravdu říci, že vaši kuchyňskou linku můžete sestavit na míru vaší kuchyni. A proč nabízíme kuchyňské skříňky a kuchyňské linky jako kompletní sestavy právě od francouzského výrobce? Protože tradiční gurmánství pochází právě z Francie a i pro zařízení kuchyně mají Francouzi vysoké požadavky. Nábytek musí být pro jejich kulinářské umění kvalitní a maximálně praktický. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu