Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245314

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00376-2014
Doprava zdarma

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši řidiči vám krabici s nábytkem dopraví zdarma.

- Předpokládané doručení k vám do 6 týdnů
3 453 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 86 cm
Šířka (cm): 80 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Hmotnost: 41,4 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dolní kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou

Můžeme říci, že dolní kuchyňská skříňka dvoudvéřová, šíře 80 cm a dělením na dva úložné prostory a dva šuplíky je jakousi klasikou a tento typ skříňky nechybí snad v žádném návrhu kuchyňské linky. Francouzský výrobce samozřejmě v kolekci Spoony nabízí další skříňky, také horní a dokonce si můžete dané kuchyňské skříňky vybrat hned v několika odstínech. Nyní představujeme bílou s šedou pracovní deskou v její ceně. Bílá kuchyňská linka příjemně doplní malé interiéry kuchyní, jelikož tento odstínu umí opticky danou místnost zvětšit.

 

Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Proč kuchyň od francouzského výrobce?

Protože tradiční gurmánství pochází právě z Francie a i pro zařízení kuchyně mají Francouzi vysoké požadavky. Nábytek musí být pro jejich kulinářské umění kvalitní a maximálně praktický. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Nabídka kuchyňských skříněk je velmi široká, k dispozici jsou také odstíny přírodní dub a netradiční šedá barva. Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Související zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Kuchyňská skříňka Spoony 245302

Předpokládané doručení k vám do 6 týdnů
1 551 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Předpokládané doručení k vám do 6 týdnů
1 128 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Kuchyňská skříňka Spoony 245313

Předpokládané doručení k vám do 6 týdnů
2 256 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu