Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245309

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00373-2014
nedostupné
2 325 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá prac. deska
Výška (cm): 86 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Hmotnost: 25 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dolní kuchyňská skříňka s pracovní deskou v ceně

Kolekce Spoony nabízí jak horní skříňky, tak dolní skříňky pro možné sestavení kuchyňské linky v bílém provedení. Při sestavování linky bychom však vždy měli začít dolní části a výběr skříněk by měl plně pokrýt naše potřeby. Věnujte proto výběru skříněk maximální pozornost, zvažte jaké vnitřní uspořádání a dělení úložného prostoru vám bude vyhovovat. Dolní skříňka šíře 40 cm s pracovní deskou v ceně nabízí jeden šuplík a jeden prostor s policí.

 

Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. 

 

"Francouzské" kuchyňské linky

Nabídka kuchyňských skříněk je velmi široká, k dispozici jsou také odstíny přírodní dub a netradiční šedá barva. Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu