Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská linka na míru

Od francouzského výrobce vám můžeme představit kuchyňskou linku, kterou si sestavíte dle dispozic vašeho interiéru, dané místnosti určené k zařízení kuchyně. Kolekce, která tuto možnost nabízí přináší nejen výběr z nabídky samostatných kuchyňských skříněk pro sestavení kuchyňské linky na míru, ale rovněž výběr z odstínů. Kuchyňská linka z kolekce Manchester, to je to, oč tu běží. A pokud chcete o kolekci Manchester vědět opravdu vše, stačí si pustit naše video představující možnosti kuchyňské linky, uvedené u produktu.

 

                                                   

 

Jak správně sestavit kuchyňskou linku

Především bychom měli zvážit prostorové možnosti místnosti, určené pro zařízení kuchyně jako takové. Nezapomínejte, že do kuchyně budete dávat ještě sporák, ledničku, pravděpodobně také jídelní stůl a židle. A v kuchyni jako v žádné jiné místnosti v takové míře, budeme pracovat. Vařit, kutit, asi nejvíce se pohybovat. A pohyb bude a je v kuchyni důležitý. Když budete plánovat svou vlastní kuchyň, nezapomínejte proto na volný pohyb. Nesnažte se do kuchyně umístit vše. Měla by být volně průchozí, bez nutnosti přemisťování židlí, či dokonce jiných dílů nábytku.

Místnost je třeba dobře změřit a důkladně zvážit výběr kuchyňských skříněk. Výběr je velmi široký a vy by jste se měli rozhodovat na základě potřeby úložných prostorů. Každá kuchyň by měla mít alespoň jednu skříňku nabízející pouze šuplíky, kde můžete umístit příbory, nebo drobné domácí pomocníky k vaření. Jedna skříňka by měla být policová, šíře 80 cm, nebo 60 cm, kde bude místo na nádobí. Další volba skříněk je již opravdu na vašem vkusu a na délce, kterou si pro linku můžete dovolit. Pokud máte to štěstí a kuchyň máte velkou, velmi praktickým řešením je pracovní ostrůvek, či kuchyňská komoda.

 

                            Kuchyňská linka Manchester

 

Velmi praktické jsou úzké skříňky, šíře kupříkladu 25 cm, které mohou vyplnit nehezké volné prostory po umístění všech skříněk. Klasická kuchyňská skříňka se při sebevětší vůli už nevměstná a mezera od konce linky ke stěně je příliš velká. Co s tím? Zde může přijít ke slovu úzká skříňka s policemi, která nehezkou mezeru vyplní. Navíc lze takovou skříňku prakticky využít.

Na Nábytku Aldo představujeme všechny kuchyňské linky již s pracovní deskou započítanou do ceny. Skříňky jsou dodávány demontované s nutností montáže dle návodu, samozřejmě s dopravou zdarma až k vám domů. Montáž linky není nic složitého, je pouze třeba dávat pozor, aby jste otevírali dané balíky postupně. Až složíte jednu skříňku, lze začít pracovat, skládat druhou skříňku. Není nic horšího, než rozbalit vše najednou. Kuchyň je pak díky hledání šroubků k danému dílu nábytku opravdu k nesložení.

 

 

Pokud hledáte další vybavení do kuchyně, v naší nabídce najdete nejen jídelní stoly a jídelní židle, ale také řadu doplňků do kuchyně. Ty jsme vybírali s ohledem na maximální usnadnění práce v kuchyni, nebo pro levné navýšení chybějících úložných prostorů v ní. A pro náročné zákazníky nemůže chybět kategorie luxusní kuchyně a jídelny, kde najdete nejnovější designy a trendy pro vybavení interiéru kuchyně a jídelny.