Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyně v moderním designu

V dnešní době, už naštěstí najdete na trhu širokou škálu kuchyňských linek a jinak tomu není i na našem portále. Výběr kuchyňské linky a celého vybavení kuchyně je nemalá investice, které by měl předcházet důkladný výběr. Nejdůležitější vlastností je jednoznačně kvalita a praktičnost. Díky široké nabídce produktů a modulárnosti mnohých řešení jsme schopni dodat výrobky schopné uspokojit i velmi individuální požadavky. Námi nabízené kuchyňské linky vynikají kvalitou zpracování, snadnou údržbou a elegancí od francouzských designérů.

 

                                               Kuchyňské linky a další nábytek z kolekce Manchester

 

Různé odstíny kuchyní

Všichni si moc dobře pamatujeme dobu, kdy v každém panelákovém bytě byla jedna a tatáž kuchyňská linka a nájemníci starších bytů, nebo vlastního bydlení, si mohli vybrat snad jen ze dvou druhů kuchyňských linek. Nabídka kuchyňských linek byla opravdu velmi omezená a sloužila dlouhou dobu až do úplného opotřebení. Při dnešní široké nabídce, většina z nás sáhne po moderním designu kuchyně, která musí být především kvalitní a praktická. Dalším důvodem proč, moderní kuchyň je ve většině případů i fakt, že k modernímu designu se lépe hodí většina elektrických spotřebičů, kterých je každá dnešní kuchyň plná. Pro milovníky rustikálních kuchyní často nastává právě složitý úkol, jak vestavit všechny ty potřebné spotřebiče tak, aby působily jako součást celku nebo byly na první pohled skryté, například za dvířky. Kuchyňská linka francouzského výrobce na první fotografii, patří do kolekce Season, která nabízí zásuvky na samo-dovírající systém a bílý odstín, který vyhovuje mnohým z vás. Netradiční na této kuchyni je možnost boční skříně, komody, která je ve stejném designu jako celá kuchyňská linka. Použitým materiálem je lamino a kolekce Season ji nabízí i v dalších možných odstínech na výběr, jako je například červená, černá, nebo přírodní barva.

 

     

 

Výrazné barvy kuchyňských linek získávají stále více zákazníků. Pokud právě vy, mezi ně nepatříte a dáváte přednost přírodním odstínům, máme pro vás nabídku originálního designu kuchyně, který nás všechny nadchl. Kuchyňská linka Bosco, kde použitým materiálem je mdf deska v odstínu světlý dub, je opravdu jiná. Další výhodou je fakt, že pokud hledáte pro vaši kuchyň, ale také jídelnu originální nábytek, pak vás možná právě tento netradiční nábytek do kuchyně z kolekce Bosco osloví. Vybrat si můžete z nabídky samostatných skříněk, ale také netypický nábytek v podobě skříně, jako náhradní řešení špajzu, nebo ve stejném designu rovněž jídelní stůl. Elegantní pracovní deska, pak příjemně dotváří tolik originální design. Všechny díly jsou umístěny na praktických podstavcích, systém, který umožňuje a to především v kuchyni, udržovat větší pořádek.

 

 

     

 

S elegantním moderním designem kuchyňských linek navržených v originálním stylu i za cenově dostupných podmínek přišli naši francouzští výrobci. Širokou nabídku moderních kuchyňských linek najdete v kategorii kuchyní a jídelen v sekci kuchyňské linky. Moderní design, ale rovněž velmi kvalitní, rustikální jídelny, nabízíme v kolekci rustikální nábytek v sekci rustikální nábytek - sestavy. A jeden příklad za všechny na následující fotografii.