Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyně pro každého

Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, že kuchyně je neobyvatelnější místnost v našem domě, či bytě. Tu pravou pohodu, při klábosení s kamarádkou, si nikdy nevychutnáme v obývacím pokoji tak, jako v kuchyni. Kuchyň tvoří nějakou klidnou rodinnou atmosféru a je to takové srdce bytu, což je asi správné. Dnes Vám některé z našich nových kuchyní, od našeho francouzského výrobce představíme.

Netradiční pojetí v černém odstínu

Náš přední francouzský výrobce letos nabídl hned několik zajímavých podnětů kuchyní a řadu nových prvků, které zaujmou už na první pohled. Jsme velmi rádi, že jako první na českém trhu můžeme představit zcela novou kolekci nábytku do kuchyně Manchester. Systém této kolekce řešící interiéry kuchyní a jídelen, nabízí především nábytek, který se umisťuje volně v prostoru. Záleží pak pouze na Vás, jak jednotlivé díly v prostoru rozmístíte a využijete. Velmi příjemná je rovněž její barva, kombinace bílé s akácií se zachováním struktury dřeva. V takové kuchyni, se Vaše návštěvy budou cítit opravdu jako doma.

 

     

 

Prvky z časů minulých

Jak jsme se již zmínili, je to zajímavé, ale ať už jsme v roli hostitelů, či návštěvy a snažíme se hosty pozvat dál do bytu, většinou k tomu nedojde. Pro návštěvy je příjemné, že mohou diskutovat s tím, kdo chystá jídlo a je tam teplo a voňavá domácí atmosféra. Atmosféra je skvělá věc, a dosáhnout jí vyžaduje cit, intuici a umění. Každý milovník rustikálního nábytku, ocení jistě i to, že i v této kategorii nábytku přibylo teplé dřevo, strohé přímky nahradily obliny a změnily se i vzory a barvy. Rustikální jídelna na fotografii nabízí stylový kredenc, komodu s policí na zavěšení a jídelní stůl s židlemi. Všimněte si kombinace dvou odstínů, kdy bílá hraje prim a je doplněna příjemným odstínem přírodní borovice. Výrobce klade důraz, což je zřejmé již z fotografií, na detail v podobě úchytek, vysokou kvalitu a originalitu designu. Z vlastní zkušenosti Vám mohu říct, že tato kuchyň je tak originální, příjemná, teplá, že čas v ní strávený je opravdu potěšením!

 

                                                      

 

Zařizovat v dnešní době kuchyň, je určitě starost, ale právě pro širokou nabídku na našem portále, to může být i radost. Více najdete v kategorii kuchyně a jídelny.