Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyně dle vlastního návrhu

Máte malou, nebo naopak velkou kuchyň a dané sestavy kuchyňských linek vám nevyhovují svou velikostí? Nebo nechcete kuchyň zařizovat, protože jste zatím v podnájmu a ani nevaříte? Nábytek Aldo přináší řešení v podobě kuchyňských skříněk, barových stolů a nejrůznějších doplňků k libovolnému výběru. Vlastním návrhem si tak můžete sestavit kuchyň, která vám bude vyhovovat. Nebo lépe řečeno zázemí, kde si budete moc dát něco k snědku.

 

     

 

Nemáte místo na jídelní stůl?

Představujeme další z řady barových stolů z nabídky kolekce Rustic brown. Stabilita a pevnost díky kovové konstrukci, deska stolu a police z laminátu s povrchovou úpravou věrohodné imitace dřeva. Spojení černého kovu a přírodní imitace je charakteristické pro návrhy industriálních designů, které se staly v posledních dvou letech tolik populární.

    

Nábytek Aldo to jsou také bytové doplňky, které vás mnohdy překvapí, že vůbec existují a především vám usnadní život, bydlení. Hlavně doma bychom se všichni měli cítit maximálně pohodlně a dobře a proto se pro vás snažíme najít praktické doplňky za "hubičku", které však velmi oceníte. Stoleček na laptop, když rádi pracujete v posteli, na gauči, na zahrádce může být, věřte nám, vašim velkým pomocníkem. Pokud v posteli rádi snídáte, se stolečkem to bude teprve příjemná snídaně. Zkrátka stoleček, který bude vašim nepostradatelným pomocníkem a navíc mu to sluší díky elegantním odstínům a industriálnímu designu.