Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Křesílka v dětském pokoji

Děti velmi rády napodobují své rodiče. Proč teda i jim nedopřát pohodlí v dětském pokoji v podobě dětských křesílek a stolečků? Nábytek Aldo pro vás má v kategorii dětský nábytek mnoho inspirací, jak dětem dětský pokoj zpestřit a zútulnit!

 

     

  

Dětské sedačky

Věřte, že i malé děti si rády hoví v dětské sedačce stejně, jako dospělí v mnoha případech se nás snaží kopírovat a tak jim umožníme si vytvořit malý svět nás dospělých. I dětem chodí kamarádi na návštěvy, oslavy narozenin a v takové sedačce se určitě budou cítit jako mnohem dospělejší. Díky své nízké hmotnosti a manipulaci s ní si tak může dítě samo, dle svých představ navrhovat interiér dětského pokoje.

Dětská jídelní sestava

Dalším velmi praktickým nábytkem do dětského pokoje je jídelní dětská sestava. Děti se tak od mala mohou učit pravidlům stolování a nemusí tak klečet na velkých dospělých jídelních židlích, aby dosáhly na stůl. Tato velmi kvalitní jídelní sestava z masivu, nemusí dětem sloužit jen jako jídelní, ale velice dobře ji mohou využít i při kreslení, nebo jakékoliv výtvarné činnosti. Dalším velmi velkým plusem je úložný prostor v lavici, kterého není v dětském pokoji nikdy dostatek! Kvalitní provedení, povrchová úprava pomocí vodou ředitelné barvy řadí tento set do ekologických produktů. Sestava ve velmi decentním, ale také praktickém provedení z borovicového masivu.

Stolek s křesílky

Jako poslední vám představíme stolek s křesílky, nebo chcete-li se židličkami. U tohoto stolečku a křesílek jsou velice decentně a moderně kombinované barevné provedení. Je jen na vás, jakou kombinaci barev svému dítěti pořídíte. Samozřejmě záleží na interiéru dětského pokoje. Použitým materiálem u tohoto stolečku a křesílka je MDF deska a vodou ředitelná barva, která zaručuje zdravotní nezávadnost. Barevné provedení si můžete vybrat jak u desky stolu, tak u nohou, či křesílek.
Dětská křesla naše děti milují a jejich umístění do dětského pokoje považují za velmi významné. Doufáme, že jsme vás o tom dnes přesvědčili. Nabídku dalších segmentů najdete na našem e-shopu, v kategorii křesla, židle, stolky.