Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Krása zvaná rustikální nábytek

Pokud máte prostorný interiér a milujete starožitný nábytek, tak na našem portále najdete to pravé. Nemusíte shánět drahé kousky starožitného nábytku, stačí si na našem e-shopu vybrat kategorii rustikálního nábytku a věřte, že budete nadmíru spokojeni. Ať už si pořídíte jeden originální kus, či celou sestavu rustikálního nábytku, oceníte řemeslnou práci našich francouzských a dánských výrobců tohoto nábytku. A co je nejvíce podstatné, je fakt, že rustikální nábytek nevyjde nikdy z módy a dědí se s generace ne generaci.

 

                                                                    

 

Péče o nábytek

Aby nám rustikální nábytek sloužil dlouhá léta, musíme se o něj starat s láskou a péči. Rustikálnímu nábytku se nejlépe daří doma, při běžném každodenním užívání. Aby Vám rustikální nábytek zůstal ozdobou na dlouhou dobu, musíte respektovat klimatické podmínky a častěji a krátce větrat. Nejčastější chybou, majitelů tohoto nábytku, jsou mokrá kolečka od šálků kávy a čaje, nebo přelitých květin. Rustikální nábytek ošetřujte pokud možno suchým hadrem, pro oživení můžete čas od času použít například emulzi ze včelího vosku.

 

Ložnice Maragaux grey     Ložnice Margaux white

 

Rustikál v různých barvách

Dnešní výrobci rustikálního nábytku se nezaměřují jen na klasickou barvu nábytku, ale tento nábytek najdete od přírodních barev, až po černou, či bílou. Rovněž design se mění od starožitného vzhledu, až po moderní zpracování. Dánský výrobce nabízí na našich stránkách velmi kvalitní nábytek, který je vyroben z dřeva mahagon, v moderním bílém odstínu. Dřevo mahagon nabízí vysoký stupeň tvrdosti, s čímž souvisí odolnost nábytku vůči mechanickému poškození. Dánský výrobce je ve světě designu špička, s dlouholetou tradicí. Rustikální nábytek, ať už do jídelny, ložnice, obýváku, či předsíně z Dánska, to je záruka kvality a zachování původního vzhledu na několik desetiletí.

 

                                                 

 

Rustikální nábytek na nábytku Aldo, jsme rozdělili do více kategorií, pro Váš lepší přehled. Všechny kategorie však mají společný styl, přírodní materiál pro výrobu, ať už borovicové, nebo dubové dřevo. Povrchová úprava je provedená přírodními vosky, nebo rovněž zdravotně nezávadnými laky.