Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kožené sedací soupravy - značkový design

Milí zákazníci,

před časem jsme předesílali, že si povíme něco na téma kožených sedacích souprav. I když  se sedacím soupravám nevěnujeme, na rozdíl od všeho co jen trochu s obývacím pokojem souvisí, není důvod, proč si něco neříct také na toto téma. V našich článcích se snažíme věnovat všemu, co se týká bydlení, často se věnujeme i produktům, které s nábytkem nikterak nejsou spojeny, ale samozřejmě s bydlením souvisí.

Kožené pohovky, otomany, rozkládací sedací soupravy

 

                                                       Kožená rozkládací sedací souprava Dreamer

 

Kožené sedací soupravy mají dělení do několika skupin. Tou první, kterou vám dnes chceme představit jsou pohovky, které lze rozložit dále na pohodlnou postel, dvousedačky, otomany, jednoduše takové sestavy, ke který nemusíte pořizovat křesla, ale můžete, pokud Vás pohovka osloví.

 

                          Nábytek do pokoje z kolekce Amsterdam v černém provedení

 

Velkou výhodou při výběru pohovky je možnost volby její délky. Vy sami si můžete vybrat, zda pohovku chcete pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Tedy zvolit můžete počet míst k sezení. Můžete rovněž pohovku pořídit s polštáři, či bez, nebo můžete si vybrat zda chcete, či nechcete opěrku hlavy. Samozřejmostí by u dobrého prodejce měla být možnost volby barvy kůže. Kvalita kůže je ta nejvyšší, bráno v její síle dle gramáže. Představujeme rovněž možnost volby broušené kůže, která se v posledních letech stává velkým módním trendem.

Rohové kožené sedací soupravy

 

                                                                 Rohová kožená sedací souprava Cobra

 

Patří asi k nejoblíbenějším i když vyžadují dostatek prostoru v obývacím pokoji. Na druhé straně rohová varianta může ušetřit spousty místa. Nabídka moderních rohových sedacích souprav na českém trhu je převážně od holandských a italských výrobců a je velmi široká. Vybere si snad opravdu každý. Sedací soupravy do rohu se tzv. skládají, je tedy na vás, jestli budou orientovány nalevo, či napravo. Opět můžete zvolit délku sedací soupravy, tedy počet míst k sezení. A samozřejmě barvu kvalitní pravé kůže.

V neposlední řadě chceme říci pár slov na téma kožené křesla a kožené jídelní židle, jejichž nabídka je nejen v moderním designu, ale také velmi stylovém, či retro designu. Kožené jídelní židle na kolečkách pak patří k těm nejvyhledávanějším a jsou často také doplněním psacího stolu stylové pracovny. tyto druhy designu jsou snad tím nejvíce trendy nábytkem, kde je využito materiálu pravé kůže.

 

                          Kožené křeslo Súdán

 

Velkým plusem sedacího nábytku z pravé kůže je snadná údržba, stačí pouze pravidelně impregnovat, ale povrch je omyvatelný. Nevýhodou a to bohužel pro mnohé z nás je vysoká cena. Samozřejmě pokud chcete kvalitní, pravou kůži. Dnes však na našem trhu lze najít velmi zdařilé imitace, téměř k nerozeznání od pravé kůže a to za příjemnou, poloviční cenu. Ke které variantě se přikloníte vy, záleží jen na vás.