Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kovové postele pro dva

Nabídka postelí je velmi pestrá a liší se nejen designem, ale také použitým materiálem při výrobě. Dnes vám chceme představit manželské postele z kovu, ve velmi moderním designu, ale také manželské postele, které šetří místo v ložnici, tedy postele s úložným prostorem. Výběr, čemu dát přednost je samozřejmě na vás.  Ukázkou moderního designu postelí za použití kovu může být naše ilustrační fotografie. Nábytek Aldo se však kovovým postelím nevěnuje, ale chceme v našich článcích představit vždy k danému sortimentu všechny možnosti na trhu. Postele z kovu vytvářejí v daném interiéru určitě pocit chladu, je tedy velmi vhodné volit doplňky pastelových barev.

 

 

 

Manželské postele s úložným prostorem

 

   

Kolekce nábytku do ložnice Evo od francouzského výrobce nabízí úložné prostory také díky nadstavci nad postelí

 

Jste majiteli velmi malého prostoru pro zařízení ložnice? Žijete v malé garsoniéře single a nemáte v plánu zatím zakládat rodinu? Zkrátka pokud máte opravdu malý prostor určený k vybavení ložnice, doporučujeme šetřit místem tak, aby místnost nebyla přeplácaná nábytkem. Řešením může být postel s nadstavcem, který v sobě skrývá až překvapivé množství úložného prostoru a i něco navíc.

Velmi "chytrý" design přináší na naše stránky nábytek Aldo francouzský výrobce, který je již svou kvalitou a detailním zpracováním pověstný. Pokud jsme vás návrhem ložnice oslovili a chcete vědět více, k dispozici je rovněž katalog v elektronické podobě přiložený u návodu k montáži v parametrech. Pro výroby bylo použito klasického laminátu v netradičním odstínu šedý ořech. Tloušťka desek od 16 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.  Nadstavec je alternativou šatní skříně. Nabízí však oproti skříni navíc praktické odkládací prostory v podobě police v záhlaví postele, spousty malých přihrádek a skříněk. Jak jsou vlastně úložné prostory rozděleny, nejlépe posoudíte na fotografiích. Pokud stále ještě nadstavec nestačí, je zde možnost pořízení šuplíku pod postel a to z jejich obou stran. V takovém případě je třeba šuplíky pořídit v poštu dvou kusů. Ale lze samozřejmě i jeden šuplík, z jedné strany postele. Variant je mnoho, díky modulovému systému, kterým kolekce Evo je.